Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bezpeļņas organizācija, kas pēc konkursa procedūras un Eiropas Komisijas norīkojuma pārvalda augstākā līmeņa domēnu “.eu – EURid  nesen apstiprināja savu partnersadarbību ar EurActiv, atbalstot 2015. gada tīmekļa balvas piešķiršanas procesu. Nomināciju periods rit pilnā sparā, un strauji tuvojas arī noslēguma pasākums. Ceremonija, kuru vadīs īru programmas vadītājs Konors Maknellijs (Conor McNally), notiks Dabas zinātņu muzejā, Briselē, 2015. gada 18. novembrī.

web awards

Esam iepriecināti par EurActiv iesaistīšanos šajā iniciatīvā un ļoti gaidām šo sadarbību. Partnersadarbība ar uzņēmumu, aptverot informācijas apmaiņas priekšrocības, ir ļoti svarīga,” komentēja ārējo attiecību menedžeris Džovanni Sepija (Giovanni Seppia).

Tomēr tie vēl nav visi jaunumi! “.eu reģistrs paziņojis 2015. gada tīmekļa balvas žūrijas locekļu sastāvu:

  • Emīlija Teilore (Emily Taylor) — žūrijas prezidente,
  • Maksimilians Strotmans (Maximilian Strotmann) — saziņas konsultants Eiropas Komisijā,
  • Dominiks Lails (Dominic Lyle) — EACA ģenerāldirektors,
  • Deimiens Malijs (Damien Mulley) — īru uzņēmējs un īru tīmekļa balvu organizators,
  • Marks Makfedens (Mark McFadden) — InterConnect komunikācijas.

Savu iecienītāko “.eu tīmekļa vietni var nominēt līdz 2015. gada 1. septembrim, izmantojot automātisko tiešsaistes lietojumprogrammas procesu. “.eu domēnu vārdu īpašnieki šajā procesā var parādīt, cik novatoriska ir viņu klātbūtne tiešsaistē.

Lai vairāk uzzinātu par .eu tīmekļa balvām un iesaistīšanās iespēju, lūdzu, skatiet šo saiti: http://www.webawards.eurid.eu. Papildinformāciju par mūsu multivides partneri skatiet, izmantojot šo saiti: http://www.euractiv.com/.

Izsaki savu viedokli