Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdz 20. decembrim ikviens zinošs un radošs IT speciālists tiek aicināts piedalīties Akseleratoru konkursā.Akselerators ir kontekstuāla izvēlne Internet Explorer 8 vai Internet Explorer 9 Beta, kas ļauj ātrāk un ērtāk lietot dažādas aplikācijas,interneta servisus un mājas lapas, vienkārši iezīmējot tekstu.

„Ja vēlies pamēroties spēkiem ar citiem izstrādātājiem, kā arī izveidot rīku, kas darīs ērtāku un patīkamāku interneta lietošanas pieredzi arī citiem, tad šis konkurss ir domāts tieši Tev,” piedalīties aicina Edgars Atvars, Digibrand Web developer.

Akseleratoru daudzveidīgās iespējas nebūt nav pilnībā apzinātas.  Arī Latvijas izstrādātājiem ir iespēja pārsteigt pasauli ar savu Akseleratoru oriģinalitāti un noderīgumu.

„Izcilākās idejas sūtīsim izvērtēšanai reģiona līmenī, un pastāv iespēja, ka Labākie Akseleratori tiks ievietoti Microsoft starptautiskajā Akseleratoru galerijā ,” skaidro Aleksandras Golod.

Konkursa dalībniekam ir jāizveido jauns Akselerators Internet Explorer 8 vai Internet Explorer 9 Beta, kas būtu noderīgs gan pašam, gan citiem lietotājiem, un jāpiesaka tas konkursam, augšupielādējot interneta vietnē http://www.akselerators.lv/Konkurss.aspx , pievienojot īsu aprakstu par tā iespējām un priekšrocībām.

Konkursu organizē Microsoft Latvia.

Divi uzvarētāji tiks noskaidroti, izmantojot tiešsaistes balsojumu internetā, kurā var piedalīties ikviens interesents. Savukārt, trešo uzvarētāju noteiks Microsoft. Uzvarētāji savā īpašumā iegūs Xbox 360s vai HTC Touch2.

Vairāk informācijas par konkursu un Akseleratoru izveidi: www.akselerators.lv

Saistītās tēmas: internet explorerkonkurssmicrosoft

Izsaki savu viedokli