Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vadoties pēc Apple sniegtajām finanšu atskaitēm un analītiķu aprēķiniem, tieši iPhone viedtālruņi pēdējos gados nodrošina lauvas tiesu no kompānijas ienākumiem. Sagaidāms, ka situācija jaunāko viedtālruņu gadījumā nemainīsies.

Kā vēsta analītiķu kompānijas NPD Group sniegtā informācija, ne tikai iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņi, bet arī šo viedtālruņu aksesuāri kompānijas budžetā ienes iespaidīgu peļņu. Analītiķu aprēķini liecina, ka ienākumu no pēdējo divu nedēļu laikā pārdotajiem iPhone 6 aksesuāriem ir sasnieguši ceturtdaļmiljardu ASV dolāru jeb 249 miljonus dolāru.

Interesanti, ka tas ir par 43 procentiem vairāk, ja salīdzina ar ienākumiem, ko kompānijas budžetā radīja iPhone 6 aksesuāri pirmo divu nedēļu laikā. Tiesa, līdzīga situācija bija vērojama arī iPhone 5C un iPhone 5S viedtālruņu gadījumā, kad tieši otrajās divās nedēļās tika gūta lielākā peļņa no aksesuāru tirdzniecības.

Pirms gada ienākumi, kas tika gūti no iPhone 5C un iPhone 5S otrajās divās nedēļās, sasniedza 200 miljonus ASV dolāru.

Informācija vēsta, ka iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņu gadījumā populārākie aksesuāri ir ietvari un displeja aizsargplēves.

apple iphone case

Saistītās tēmas: aksesuāriapple

Izsaki savu viedokli