Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

iCEphone ir mobilais tālrunis, kas kalpos kā jūsu drošības garants – šis trīsdaļīgais Windows Mobile telefons (jeb mikro dators kā to dēvē kompānija, kas šo ierīci ražo – Medical Phone Ltd.) vajadzības gadījumā spēs jūs pamācīt kā dažādās situācijās sniegt cilvēkiem 1. palīdzību, kā arī ar īpašas pogas palīdzību rūpēsies par jūsu pašu drošību krīzes situācijās. Nospiežot šo īpašo pogu, iCEphone vienlaicīgi zvanīs jūsu ārstam, tuvākajai slimnīcai un 911 palīdzības dienestam. Bez jau minētās pogas iCEphone būs aprīkots ar 3 collu lielu skārienjutīgo ekrānu (izšķirtspēja 240 x 400 pikseļi), QWERTY tastatūru, divām SIM karšu ligzdām, 3.1 megapikseļu iebūvēto kameru, 128 MB operatīvo atmiņu, 256 MB lielu zibatmiņu un microSD atmiņas karšu ligzdu.

Tāpat šis tālrunis atbalstīs HSDPA mobilo sakaru datu savienojumu, Wi-Fi bezvadu internetu un GPS navigācijas sistēmu. Papildus visam iepriekš minētajam, ierīcei būs arī trešais panelis, kurā būs iestrādātas papildus pogas, kas šo produktu ļaus lietot arī kā mobilo spēļu konsoli.

Diemžēl 210 gramus smagā iCEphone cena ir manāmi pārspīlēta – ierīce maksāšot aptuveni 1000 ASV dolārus, un Medical Phone Ltd. cer, ka Lielbritānijā šis produkts būs nopērkams jau nākamā gada maijā.

Izsaki savu viedokli