Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

IBM paziņo par Lotus Notes un Domino kolaborācijas programmatūras rīku paplašināšanu un jaunām iespējām, kas nodrošina augstākā līmeņa mobilitāti un drošību iPhoneTM lietotājiem, aizsargājot uzņēmumus no tādiem nevēlamiem tīmekļa draudiem kā mēstules un vīrusi. Iespēja piekļūt drošam un aizsargātam biznesa e-pastam no tādām ierīcēm kā iPhone ir rezultāts IBM iniciatīvai “Tomorrow at Work”, kuras uzdevums ir pētīt un paredzēt tehnoloģiju, biznesa, sabiedrības un kultūras vides attīstības tendences.

iNotesTM ir bezmaksas programmatūra, kas ļauj lietotājiem strādāt ar Lotus Notes e-pastu un pārskatīt savus kalendārus un kontaktu datu bāzi, lietojot iPhone. iNotes ir iekļauts jaunajā IBM Lotus Notes 8.0.2 produktā, kas ievērojami paaugstina darba produktivitāti un izmanto par 20 procentiem mazāk ierīces atmiņas nekā to prasīja iepriekšējā versija. Lotus Notes 8.0.2 ietver arī jaunāko Lotus Symphony versiju – viegli lietojamu dokumentu, eletronisko tabulu un prezentāciju bezmaksas programmatūras rīku komplektu, kas veidots uz atvērto tehnoloģiju bāzes. Jaunajai Symphony versijai ir uzlabota savietojamība ar Microsoft Office un tā atbalsta 28 valodas.

iPhone lietotāji var piekļūt IBM iNotes, izmantojot Safari pārlūkprogrammu ar ērtu lietotāju saskarni. Papildus drošībai un korporatīvo datu aizsardzībai iPhone lietotāji var izvēlēties lietot arī IBM virtuālo tīkla programmatūru Lotus Mobile Connect.

Lietotājiem ir pieejama arī jaunā e-pasta aizsardzības sistēma Lotus Protector for Mail Security. Tā aizsargā Notes un Domino sistēmas un lietotājus no bīstama un neatbilstoša satura ziņām un neautorizētu lietotāju piekļuves uzņēmuma datiem.

Lotus Notes un Domino programmatūras lietotāju skaits ir pieaudzis līdz 140 miljoniem licencētu lietotāju visā pasaulē, tas ir plaši pieprasīts vidējā un mazā biznesa sektorā, kā arī tiek lietots vairāk kā pusē no 100 pasaules lielākajām korporācijām.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli