Aktuāls

”Audi” superauto atgriežas Latvijā – šogad Biķernieku trasē ”’Audi R8 Coupe”, ”R8 Spyder” un citi

Auto, Moto

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

Hyundai drīzumā prezentēs jauno i30 modeli. Otrās paaudzes kompaktās klases pārstāvis debitēs Frankfurtes IAA auto izstādē, savukārt tirdzniecībā tas visdrīzāk nonāks nākamā gada februārī.

Automašīnas dizains tapis korejiešu dizaina studijā Vācijā, Riselheimā, un tas ieguvis jauno markas seju ar izteiktu radiatora režģi un interesanta dizaina lukturiem. Kompaktais i30 kļuvis garāks un platāks, uz kā rēķina pieaugs arī bagāžas nodalījuma tilpums.

Pie tehnoloģiskajiem jaunumiem pieskaitāmi ceļgala drošības spilveni, adaptīvi priekšējie lukturi un elektroniska stāvbremze. Dzinēju gammu veidos 1,4 un 1,6 litru benzīna dzinēji un tādu pašu tilpumu CRDi dīzeļa agregāti. Visi dzinēji standartā sajūgti ar sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu, bet abiem 1,6 litru dzinējiem par papildus samaksu pieejama sešu pakāpju automāts.

Otrās paaudzes Hyundai i30 sākotnēji būs pieejams kā piecu durvju hečbeks, kas tirdzniecībā nonāks 2012. gada pavasarī. Vēlāk i30 virsbūvju variantus papildinās trīs durvju un universāla versijas.

Izsaki savu viedokli