Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Profesionālais drifteris Riss Milens pēdējos gados Formula Drift profesionālajā čempionātā piedalījies ar Pontiac Solstice spēkratu, tomēr šim gadam Jaunzēlandē dzimušais sportists iegūs pavisam jaunu modeli – jauno Hyundai Genesis kupeju, kas aprīkota ar V6 benzīna dzinēju un, protams, aizmugurējo piedziņu.

Ar Hyundai rūpnīcas un galvenā sponsora Red Bull atbalstu Milenam sagatavotā kupeja ieguvusi visus drifta sacensībām nepieciešamos elementus. Pirmais no tiem – 4,1-litra V6 benzīna dzinējs (standartā 3,8 litri), kas ieguvis vairākus uzlabojumus, t.sk. kompresoru un tādējādi attīsta 550 zirgspēkus. Attiecīgi samazināts arī automobiļa svars, salonā standarta ekipējumu nomainot pret atvieglinātu sporta un metāla virsbūves detaļas aizstājot ar oglekļa šķiedras. Tā panākts, ka sacīkšu auto sver nieka 1088 kilogramus.

Milens ar jauno Hyundai piedalīsies ne vien ASV drifta čempionātā, bet arī Pikes Peak un Redline Time Attack sacīkstēs, nodrošinot jaunajai Genesis kupejai plašu publicitāti.

Izsaki savu viedokli