Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tā vien šķiet, ka šis gads pieder plānākajām, šaurākajām un smalkākajām ierīcēm. Arī Huawei CES izstādē ir sagatavojuši vēl vienu “pasaulē plānāko” ierīci – Ascend P1 S viedtālruni.

Viedtālrunis ir 6.68 milimetrus plāns, tik tikko apsteidzot Motorola Droid RAZR 7.1 milimetrus. Atšķirībā no citiem pasaulē plānākajiem viedālruņiem Ķīnas izpildījumā, šis pārstāvis izceļas arī tehnisko parametru ziņā. Ierīce ir aprīkota ar TI OMAP 4460 divu kodolu procesoru, kas darbojas ar 1.5 gigahercu augstu frekvenci, SGX 540 grafisko procesoru, 4.3 collu Super AMOLED displeju, kura izšķirtspēja ir 540 x 960 pikseļi un, protams, jaunāko Android 4.0 operētājsistēmu. Papildus tam, jūs saņemsiet 8 megapikseļu kameru aizmugurē un 1.3 megapikseļu kameru priekšpusē. Ļoti patīkami, ka Huawei ir izdevies ierīces plānajā korpusā iespiest 1800mAh bateriju.Dizaina ziņā, viedtālruņa aizmugure ir teju identiska Eiropas Galaxy S II versijai.

Ierīce būs pieejama metāliski melnā, keramiski baltā un koši rozā krāsā. Varam to gaidīt Eiropā aptuveni 2012. gada otrajā ceturksnī. Par cenu gan vēl nekas nav zināms.

Saistītās tēmas: Ascend P1 Shuaweipasaulē plānākaisviedtālruņi

Izsaki savu viedokli