Aktuāls

5.janvārī Amerikas Savienotajās Valstīs Lasvegasā notiekošajā Consumer Electronics Show 2016 konferencē Huawei Consumer Business Group (BG) apmeklētājus iepazīstināja ar kompānijas jauno flagmani – Mate 8 viedtālruni. Jaunais biznesa klases viedtālrunis ir orientēts uz produktivitāti ar ievērojami palielinātu jaudu, efektivitāti un baterijas darbības laiku. Mate 8 turpina Huawei uzstādīto mērķi – ražot augstas kvalitātes produktus, kas ataino globālo patērētāju pieprasījumu un rada lietotāja lojalitāti produktam.

Mate 8 radīts, domājot par mūsdienu profesionāļiem, kas atrodas nemitīgā kustībā. Viedtālrunim ir spēcīgs centrālais procesors, augstas ietilpības baterija un mūsdienīgs dizains. Viena no tālruņa krāsas opcijām ir mokas brūna. Mate 8 jau no pirmā uzmetuma bija iecerēts kā tālrunis produktivitātes veicināšanai un tālruņa programmatūra lietotājiem nodrošina pieredzi, kurā apvienota elegance un efektivitāte.

Huawei Mate 8 Infographic

Ar Mate 8 mēs esam radījuši ierīci, kas nodrošina mūsdienu biznesa pamatvajadzības. Ar ātro, nevainojami veidoto viedtālruni lietotāji var strādāt efektīvāk, atbrīvojot laiku ģimenei, draugiem un vaļaspriekiem,” saka Kevins Ho (Kevin Ho), Huawei Consumer BG Tālruņu produktu līnijas nodaļas vadītājs. “Mate 8 ir augstākās klases viedtālrunis. Tā lieliski kalibrētais līdzsvars starp augstu veikstspēju un vērā ņemamu baterijas laiku ļaus lietotājiem būt sasniedzamiem jebkurā laikā.”

Radīts sniegumam un efektivitātei

Viedtālrunis aprīkots ar Kirin 950 mikroshēmojumu, tā centrālā procesora jauda palielināta par 100%, video kartes sniegums paaugstināts par 125% un jaudas energoefektivitāte pieaugusi par 70%, salīdzinot ar Kirin 925 mikroshēmojumu. Ierīces plānojums lieliski kombinē energoefektivitāti ar augstākās kvalitātes veiktspēju, pateicoties tā 4 x A72 2.3 GHz procesoriem un 4 x A53 1.8 GHz procesoriem.

Aprīkojot viedtālruni ar 4000mAh bateriju, Mate 8 piedāvā industrijas vadošo energoefektivitāti, palielinot viedtālruņa lietošanas laiku līdz vairāk nekā divām diennaktīm bez uzlādes. Izmantojot ātrās uzlādes iespēju, 30 minūšu laikā viedtālruni iespējams uzlādēt pietiekami, lai tas darbotos vienu dienu. Parasti lietotāji tālruni bez uzlādes var lietot 2.36 dienas, savukārt intensīvas lietošanas apstākļos tālrunis bez uzlādes darbojas 1.65 dienas. Mate 8 iebūvētais sešpakāpju termālais mehānisms izkliedē siltumu, radot zemāku enerģijas patēriņu un uzlabojot lietošanas pieredzi.

Būvēts produktivitātei

Uz Android Marshmallow 6.0 bāzes veidotais Huawei pārklājums EMUI 4.0 piedāvā simtiem iespēju uzlabot lietotāja pieredzi, tai skaitā iebūvētu automātisko defragmentēšanu, kas turpinās optimizēt sistēmas veiktspēju. Mate 8 piedāvā arī sadalīt ekrānu, lai vienlaicīgi varētu ērti darboties ar vairākām lietotnēm.

Gudrs un drošs

Jaunais Huawei Mate 8 iepazīstina ar jaunākās paaudzes pirkstu nospieduma un uzlabotām drošības tehnoloģijām. Apaļais sensors uzlabo pirkstu nospieduma noteikšanas efektivitāti par 10%. Pirkstu nospieduma noteikšanai ir trīs līmeņu precizitātes kontrole, kas lietotājiem piedāvā augstāku drošības līmeni. Jaunā sensora dizains arī palielina atbloķēšanas ātrumu par 100%.

Mate 8 saglabā divu pirkstu nospiedumu saskarnes standartu, lai uzlabotu pieredzi, ko sniedzu preču vai pakalpojumu apmaksa internetā. Viena no programmām ir Fast Identity Online (FIDO) un otra – Android M standarti. Spēcīgais centrālais procesors atbalsta reāla laika lietotāja datu šifrēšanu lielākai lietotāja aizsardzībai. Mate 8 arī iebūvēta SD kartes aizsardzība, neļaujot to izmantot bez paroles. Ja tālrunis tiek nozagts, nav iespējams iegūt tālruņa lietotāja datus un failus.

Satriecošas fotogrāfijas

Pēdējo trīs gadu laikā Huawei ir investējuši 98 miljonus dolāru, lai radītu pirmo patentēto attēla sensora procesoru ātrākam fokusam, augstākai kvalitātei un precīzākām krāsām. Par bilžu kvalitāti būtiski liecinās ne tikai 300 Francijas vadošo inženieru vadībā uzlabotais kameras attēlu apstrādes ātrums, bet arī revolucionārais, par 23% lielākais Sony 16MP IMX298 sensors. Viedtālruņa 8 MP priekšējā kamera ar jaunu skaistuma algoritmu būs pateicīga labāku pašbilžu uzņemšanai.

Efektīvas konferences

Huawei Mate 8 aprīkots ar “Super hands-Free 3.0” tehnoloģiju, kas pieļauj bezroku tehnoloģiju izmantošanu dažādās vidēs. Neatkarīgi no tā, vai esiet mašīnā, sapulču telpā, vai pārpildītā ballītē, iespējams uzturēt skaidru sarunu pat 3 metru attālumā no ierīces. Ar 120 grādu diapazonu audio skaņas uztveršanai un fona trokšņu slāpēšanas iespējām, konferenču zvani ir tīrāki un izteiksmīgāki kā jebkad, lai kur tie tiktu veikti.

Mate 8 trīs iebūvētie mikrofoni automātiski nosaka skaņu un ieraksta balsis no visiem virzieniem. Atskaņojot ierakstu, lietotājs var izvēlēties klausīties skaņu no jebkura virziena. Papildus, Mate 8 piedāvā arī kameras dokumentu pielāgošanas iespēju, kas automātiski iztaisno dokumentu fotogrāfijas no dažādiem leņķiem, lai teksts tajos būtu labāk saskatāms.

Globāli savienots

Mate 8 atbalsta globālo savienojamību un vairāk joslas nekā jebkurš cits divu SIM karšu viedtālrunis, iekļaujot 4 2G joslas, 9 3G joslas un 18 4G joslas 217 valstīs un reģionos ar 1334 tūkstošiem operatoru iestatījumu. Tas viedtālruni padara ideāli piemērotu pasauli apceļojošam uzņēmējam.

Skaists dizains

Mate 8 izsmalcinātais un elegantais dizains izceļ tā 6 collas lielo, augstās izšķirtspējas ekrānu. Ar industrijā vadošo 83% ekrāna un korpusa attiecību, telefons spēj būt kompakts, nezaudējot lielo ekrāna izmēru. 2.5D izliektais stikls un aviācijā un visuma izpētē iecienītā alumīnija sakausējuma korpuss ir nevainojami savienoti, apvienojot skaisto un praktisko.

Sākotnēji Mate 8 būs pieejams vairāk nekā 30 valstīs. Ierīce ar 3GB+32GB maksās 599 eiro, savukārt 4GB+64GB maksās 699 eiro un būs pieejama četrās elegantās krāsās: šampanieša zelta, mēness sudraba, kosmosa pelēkā un mokas kafijas brūnā.

Mate 8 _goldfrontandbackAlternative2

Izsaki savu viedokli