Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sākot ar šo nedēļu, viedtālruņi Huawei P8 and P8 lite ir pieejami tirdzniecībai arī Latvijā un citās Baltijas valstīs. Visa “P8” viedtālruņu sērija lietotājam sniedz jaunākās tehnoloģiju iespējas, jaunus dizaina risinājumus un revolucionāras kameras funkcijas, kas ļauj uzņemt attēlus arī izaicinošos apgaismojuma apstākļos.  

Izstrādājot viedtālruņa P8 programmatūras risinājumus, “Huawei” orientējās uz  kvalitatīva un eleganta dzīvesveida, atpūtas, dzīvesprieka un aizrautības  iespēju nodrošināšanu mobilo telefonu lietotājiem. Fotogrāfiju uzņemšanas iespēju uzlabošana vienmēr ir bijusi tā joma, kuru tehnoloģiju kompānija “Huawei” izvirzījusi par prioritāti un kurā investē līdzekļus, tādēļ jaunais viedtālrunis Huawei P8 izvirza jaunus kameras kvalitātes standartus mobilo telefonu industrijai.

Jaunais viedtālrunis P8 spēj automātiski atpazīt nepieciešamos iestatījumus un izmantot dinamisko vairākkadru funkciju, lai samazinātu tā saucamos “trokšņus” jeb artefaktus un perfekti uzņemtu pat vissarežģītākās fotogrāfijas nepietiekama, spilgta apgaismojuma vai augsta kontrasta apstākļos. Pateicoties optiskās anti-vibrācijas leņķim, kas var sasniegt pat 1,2 grādus, augstas kvalitātes attēlus un video var uzņemt pat lielas vibrācijas apstākļos. Pasaulē pirmais četru krāsu RGBW sensors palīdz palielināt gaismas intensitāti par 32% augstu kontrastu apstākļos un samazināt “trokšņa” punktus par 78% vājā apgaismojumā. Kamera pati spēj arī noteikt augsta kontrasta vidi, tādēļ fotogrāfijas saglabās detaļas spilgta un vāja apgaismojuma apstākļos.

Pateicoties slēdža manuālās pārvaldības funkcijai, Huawei P8 aizmugurējā kamera sniedz jaunas iespējas, padarot to par lielisku radošo izpausmju rīku jauniešiem. Piemēram, tumsā fotografējot kustīgu panorāmas ratu vai “zīmējot” objektus ar lukturīti, iespējams iegūt visas gaismas kontūras kopskatu, ko iepriekš bija iespējams darīt tikai ar profesionālu fotokameru.

“Huawei” nemitīgi attīsta arī citas savu viedtālruņu funkcijas. Huawei P8 inteliģentā atsaukšanās funkcija palīdzēs, ja telefons ir pazudis no redzesloka. Telpā skaļi pasakot iepriekš ieprogrammētu teikumu, no telefona skaļruņiem atskanēs skaņas vai mūzika, kas palīdzēs noteikt telefona atrašanās vietu. Tika pilnveidota arī Huawei P8 audio asistenta funkcija – tagad komandas tiek izpildītas arī tad, ja telefons ir gaidīšanas režīmā ar izslēgtu ekrānu. Piemēram, funkcija “zvanīšana izslēgta ekrāna režīmā” sniedz iespējas zvanīt kādam no kontaktiem, vienkārši piespiežot jebkuru pogu. Iebūvētās duālās antenas vienlaikus saņem signālus no visām pusēm, kas novērš signāla zudumus un sniedz augstas kvalitātes zvana un interneta lietošanas iespējas pat atrodoties kustībā.

“P” sērija ir pazīstama ar savu minimālisma dizainu – plakanu, bezrāmja ekrānu un tīru dizainu arī telefona aizmugurējā panelī. Arī kameras objektīvs nav izvirzīts un ir vienā līmenī ar pārējo virsmu. Visu telefona detaļu pamatā ir vienkāršas formas. Lai uzlabotu komfortu un eleganci, tālruņa formas dizaina autori iedvesmojās no grāmatu kontūrām, tādējādi sniedzot lietotājiem iespējas ērtāk turēt viedtālruni rokās.

Tāpat kā visi “P” sērijas telefoni, arī Huawei P8 pārsteidz ar savu slaido formu. Telefons ir vien 6.4mm plāns un tā svars ir 144g. P8 ir 2600 mAh baterija. Tajā ir iestrādātas jaunākās Kirin 930 astoņkodolu 64-bit mikroshēmas, kas par 20% uzlabo tālruņa veiktspēju, salīdzinot ar citiem līdzīgu akumulatoru telefoniem.

Tikmēr P8 lite ir neiedomājami slaids viedtālrunis, kas aprīkots ar astoņkodolu procesoru un lielisku kameru. Tā 13MP aizmugurējā kamera, gaismas sensors un zilā stikla filtrs sniedz asāka attēla iespējas. 5MP priekšējā kamera ar 10 līmeņu skaistuma korekciju funkciju būs ideāli piemērota pašbildēm. Lai padarītu tās vēl labākas, Huawei P8 lite ir iestrādātas ideālas pašbildes (Perfect Selfie), panorāmas pašbildes (Panoramic Selfie),  fotografēšanas vājā apgaismojumā (Low Light shooting), visa attēla fokusa (All-Focus), intervālu fotogrāfijas (Time-lapse), ātrā momentuzņēmuma (Ultra Snapshot) un labākā attēla (Best Shoot) režīmi. Tālrunis sver tikai 131 gramus, un tam ir spēcīgs 1.2 GHz Qualcomm astoņkodolu procesors, bet ekrāns ir veidots no trešās paaudzes Gorilla Glass.

Gan Huawei P8 , gan P8 lite būs pieejami vairākās krāsās – P8 titāna pelēkā un šampanieša krāsā, bet  P8 lite melnā un baltā krāsā. Viedtālruņi Latvijā būs pieejami mobilo sakaru operatoru veikalos Latvijas Mobilais Telefons, Tele 2, Bite, kā arī RD Electronics un Capital. Ieteicamā mazumtirdzniecības cena: 499 EUR (P8) un 249 EUR (P8 lite).

Huawei_P8

Saistītās tēmas: huaweiviedtālruņi

Izsaki savu viedokli