Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pavisam nesen Huawei prezentēja P9 viedtālruni, kura kamera ir veidota sadarbojoties ar leģendāro uzņēmumu Leica. Pirms pāris dienām tīmekli pāršalca ziņa, ka Leica ieguldījums kameras izveidē ir krietni mazāks kā to varētu gaidīt.Androidpit-Huawei-P9-Hands-on-LONDON-cam-w782

Pieejamā informācija liecināja, ka Leica esot veidojuši “attēla kvalitātes algoritmu”, savukārt optika vai citi fiziskie komponenti nav šī uzņēmuma ražoti. Huawei šīs ziņas noraida un informāciju atzīst par nepatiesu. Vakar ar mums sazinājās Huawei pārstāvji Latvijā un sniedza komentāru uzņēmuma vārdā:

Huawei P9 un P9 Plus radīts, kopīgi sadarbojoties Huawei un Leica. Uzņēmumi par sadarbību paziņoja februārī un šī ir pirmā ierīce, kas tapusi tās rezultātā. Jau no paša sākuma Leica bija iesaistīta ierīču veidošanā. Tehnoloģiskā sadarbība starp Huawei un Leica ir bijusi vērā ņemama visos kameras aspektos, tai skaitā optikas dizainā, attēlveidošanas kvalitātē, attēlu datu pārstrādes procesā, optimizācijā, kā arī kameras modeļa mehāniskajā konstrukcijā un lietotāju grafiskajā saskarnē. Huawei P9 un P9 Plus atbilst Leica augstajiem attēlveidošanas kvalitātes standartiem.

Atliek sagaidīt kad saņemsim Huawei P9 testu eksemplāru un varēsim paši pārliecināties par uzņemto attēlu kvalitāti. Jau tagad vairāki respektabli avoti, kā piemēram, GSMArena atzīst šo kameru par vienu no labākajām viedtālruņos, īpaši vāja apgaismojuma apstākļos.

Izsaki savu viedokli