Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HUAWEI MediaPad 10 FHD tirdzniecība pakāpeniski sāksies septembrī.

Huawei ziņo, ka šo – pēc tehniskajiem parametriem gana iespaidīgo planšetdatoru sāks tirgot šī gada septembrī Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Baltkrievijā un Korejā, pakāpeniski paplašinot pieejamību arī citās pasaules valstīs.

Richard Yu, Huawei valdes priekšsēdētājs: “Vairums planšetdatoru īpašnieku izmanto savas planšetes izklaidei – spēļu spēlēšanai, multimēdiju satura baudīšanai, tīmekļa pārlūkošanai un grāmatu lasīšanai. Mēs izveidojām MediaPad 10 FHD tādu, lai tas būtu īpaši piemērots izklaides iespējām, nodrošinot ātrdarbību, augstu ekrāna izšķirtspēju un un kvalitatīvu skaņu, to visu ievietojot plānā korpusā”

Huawei MediaPad 10 FHD ir aprīkots ar K3v2 Cortex-A9 1.4GH četru kodolu procesoru un 10.1 collas 1920×1200 punktu izšķirtspējas ekrānu, kas nodrošina lielisku attēla kvalitāti skatoties augstas izšķirtspējas (HD) video.

Planšetdators apgādāts ar 8MP aizmugurējo un 1,3MP priekšējo kameru. Ierīces korpuss izgatavots no alumīnija, tas ir 8,8mm plāns. Planšetdatora svars ir 580 grami.

Piekļuvei tīmeklim Huawei MediaPad 10 FHD apgādāts ar WiFi, kā arī 3G atbalstu. Būs pieejama arī versija ar 150Mbps LTE tīklu atbalstu.

Padomāts arī par ierīces darbības laiku pēc uzlādes – 6600mAh akumulatoram jāspēj nodrošināt vairāk, nekā 10 stundas ierīces izmantošanas.

Ja vēlies padarīt planšetdatoru par tīmekļdatoru, MediaPad 10 FHD būs pieejams tastatūras doks, kas aprīkots ar VGA un HDMI pieslēgvietām, kas lieti noderēs ja vēlēsies planšetdatoru izmantot prezentāciju demonstrēšanai. Gadījumos, kad nav pieejas bezvadu tīkliem, Huawei MediaPad 10 FHD varēs pieslēgties Ethernet tīklam izmantojot USB pieslēdzamu tīkla karti.

Pašlaik nav zināma ierīces aptuvenā cena, taču ņemot vērā tās parametrus, tai nevajadzētu būt mazai.

Saistītās tēmas: huawei

Izsaki savu viedokli