Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neilgi pirms gaidāmā MWC 2014 (no 24. līdz 27. februārim), Huawei cenšas ieintriģēt tehnoloģiju pasauli, laižot klajā nelielu, taču visnotaļ asprātīgu video. Tas norāda, ka no Ķīnas ražotāja varam sagaidīt divus jaunus planšetdatorus un vienu viedtālruni.

Viens no planšetdatoriem (MediaPad X1) ir apgādāts ar četru kodolu 1,6 GHz procesoru, 2 GB operatīvo atmiņu un Mali 450 grafisko procesoru. Domājams, ka operētājsistēmas funkcijas veiks Android 4.2.2 Jelly Bean.

Savukārt otrs planšetdators, kā apgalvo pats Huawei, saņems īpaši ietilpīgu akumulatoru, nodrošinot ierīces darbību vairākas dienas ar vienu uzlādes reizi. Sagaidāms, ka šis izstrādājums varētu saņemt ekrānu, kas ir nedaudz lielāks par 7 collām.

Savukārt vienīgais viedtālrunis, ko ieraudzīsim Huawei stendā MWC 2014 laikā, būs Ascend P7, kas saņems 5 collu 1080p izšķirtspējas displeju, HiSilicon procesoru, 13 MP kameru aizmugurē un 8 MP kameru priekšpusē. Baterijas ietilpība sasniegšot 2460 mAh.

To visu Huawei atrāda arī nesen izveidotajā video, kas asprātīgi pasmejas arī par mobilo ierīču tirgus smagsvariem – Apple un Samsung.

Saistītās tēmas: huaweireklāma

Izsaki savu viedokli