Aktuāls

Kaut arī HTC nav izcēlies ar īpašiem panākumiem planšetdatoru tirgū, neoficiāla informācija vēsta, ka kompānija netaisās padoties un strādā pie premium klases ierīces, kas solās būt jaudīgākā savā klasē.

Baumas vēsta, ka planšetdators ar nosaukumu Volantis saņems jaudīgo 64 bitu Tegra K1 procesoru, ko papildinās iespaidīgi 5 GB DDR3 operatīvās atmiņas. Tas viss tikšot ietērpts viengabalainā sudraba krāsas alumīnija korpusā, zem kura tiks paslēpti arī BoomSound skaļruņi.

Sagaidāms, ka planšetdators saņems 8,9 collu displeju, kas nodrošinās 2560×1600 pikseļu izšķirtspēju, bet ierīces aizmugurē tiks novietota 8 MP kamera, kas spēs ierakstīt arī 1080p izšķirtspējas video. Uzņemtos attēlus un citus lietotāja failus būs iespējams saglabāt 64 GB iebūvētajā atmiņā.

Informācijas nopludinātājs ir Twitter baumu konts evleaks. Tas norāda, ka testēšanā izmantotās versijas specifikācija nedaudz atšķiras no tās versijas, kuru plānots laist masveida ražošanā. Testa modeļa displejs nodrošina 1680×1050 pikseļu izšķirtspēju, bet kameras izšķirtspēja ir 5 MP. Jāatzīmē, ka noslēdzoties testēšanas fāzei, var mainīties arī operatīvās atmiņas apjoms.

htc headquarters

Saistītās tēmas: baumashtc

Izsaki savu viedokli