Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vēl pavisam nesen HTC vadītājs paziņoja, ka HTC nebūs tā firma, kas ražos lētus viedtālruņus. Iespējams, pašreizējā situācija viedtālruņu tirgū liks ņemt šos vārdus atpakaļ.

HTC One sērijas viedtālruņu pārdošanas rezultāti nav spīdoši, sevišķi kopš Android zvaigžnotajās debesīs spoži iemirdzējies Samsung Galaxy S III viedtālrunis, tāpēc HTC nākas meklēt risinājumu, lai uzlabotu savu viedtālruņu pārdošanas rezultātus. Šķiet, ka šajā cīņā palicis tikai viens neizmantots trumpis – cena.

Ķīnas masu medijos parādījusies ziņa, ka HTC pakļāvušies akcionāru spiedienam un sāks piedāvāt cenas ziņā pievilcīgākus viedtālruņus, kā arī, iespējams, samazinās cenas pašlaik piedāvājumā esošajiem viedtālruņiem. Šis solis ir loģisks, jo apstākļos, kad vairāki ražotāji piedāvā funkcionāli un veiktspējas ziņā ļoti līdzīgus viedtālruņus, cena var būt noteicošais faktors.

Lai nākotnē samazinātu HTC viedtālruņu cenas, esot plānots atteikties no BeatsAudio iekļaušanas visos telefonu modeļos, atstājot to kā atsevišķu telefonu īpašo funkciju. Tas ļautu samazināt pārējo telefonu cenas uz tehnoloģijas licences rēķina. Jau iznākot One sērijai HTC pārstāja ar BeatsAudi apgādātajiem telefoniem komplektā iekļaut Beats austiņas, kas iepriekšējo ar BeatsAudio skaņu apgādāto telefonu gadījumā radīja ievērojamu sadārdzinājumu.

Visuzkrītošāk HTC pārspīlētā sadārdzinājuma politika bija (un vēl aizvien ir) redzama HTC Desire C cenā, kas pārsniedz 140 latus. Tehniskajos parametros līdzīgi citu ražotāju telefoni maksā teju uz pusi lētāk.

Izsaki savu viedokli