Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms neilga laika HTC laida klajā uzlabotu flagmaņa versiju – One (M8 Eye). Tā solīja labot ierīces būtiskāko trūkumu, liekot uz konkurentiem vēl nopietnāk skatīties uz HTC lolojumu. Tiesa, iespējams, ka konkurentiem nemaz nebūs jāuzmanās.

HTC oficiāli pārstāvji ir paziņojuši, ka HTC One (M8 Eye) modelis, kas dotajā brīdī jau ir pieejams patērētājiem Ķīnā un Indijā, līdz vecajam kontinentam nenonāks. Kompānijas pārstāvji nemin, kādēļ ierīces uzlabotā versija nebūs pieejama Eiropā, vien norādot, ka One (M8) standarta versija vēl joprojām saglabā kompānijas flagmaņa statusu.

Šāds HTC lēmums ir visai dīvains, jo, lai arī standarta HTC One (M8) atrodamā 4 MP kamera ir spējīgāka vāja apgaismojuma apstākļos, tās uzņemtie attēli normālos apstākļos krietni atpaliek no konkurentu veikuma. Tāpat 4 MP kamera ir spējīga uzņemt tikai 1080p izšķirtspējas video, kamēr konkurenti ir spējīgi ierakstīt 4K izšķirtspējas video. Līdz ar to UltraPixel kameras radītais efekts ir vairāk uzskatāms par defektu, kas, visticamāk, licis daudziem patērētājiem pārdomāt šīs ierīces iegādi.

htc one m8 2014

Saistītās tēmas: HTC One

Izsaki savu viedokli