Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Skaidrs, ka šajā darba nedēļā prezentēto Android Lollipop operētājsistēmu saņems jaunākie Nexus viedtālruņi un vairāki Motorola izstrādājumi. Protams, arī citu kompāniju viedtālruņu lietotājus interesē tas, kuri modeļi saņems gluži vai revolucionāro Android 5.0 Lollipop atjauninājumu.

Lolipop atjauninājumu saņems visi Sony “Z” sērijas viedtālruņi – Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Z1, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra, Xperia Z1 Compact, Xperia Z2, Xperia Z3, Xperia Z3v un Xperia Z3 Compact. Tāpat atjauninājumu saņems kompānijas “Z” sērijas planšetdatori: Xperia Tablet Z, Xperia Z2 Tablet un Xperia Z3 Tablet Compact.

Tiesa, Sony izvairās nosaukt precīzus datumus, kad atjauninājums minētajiem modeļiem tiks “piegādāts”. Tiek norādīts, ka pirmie modeļi, kas tiks aplaimoti ar Android “svaigāko” veikumu, būs tie, kas atrodas modeļu hierarhijas augšgalā un tas varētu notikt 2015. gada sākumā.

sony compact z3 leak

Savukārt HTC oficiālais paziņojums vēsta, ka tikai četri tālruņi saņems Android Lollipop. Starp tiem ir pēdējo divu gadu flagmaņi – One (M8), One (M7) –, kas atjauninājumu saņems tuvāko 90 dienu laikā, un to “mini versijas – One mini un One mini 2.

HTC devis cerību, ka to ierīču skaits, kas saņems pieminēto Android atjauninājumu, varētu tikt būtiski paplašināts, iekļaujot tajā arī vairākus Desire sērijas viedtālruņus.

HTC One M8_Gunmetal_Silver_Gold

Saistītās tēmas: androidatjauninājums programmatūrahtcsony xperia

Izsaki savu viedokli