Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HTC un mobilo sakaru operators O2 veikuši eksperimentu – tā laikā HTC One X+ viedtālrunis ticis pārdots bez komplektā iekļauta lādētāja.

Eksperimenta rezultāti pārspējuši cerības – 82% pircēju izvēlējās neiegādāties telefonam lādētāju, jo piemērotas uzlādes ierīces jau ir pircēja īpašumā.

Kad pirms vairākiem gadiem ražotāji vienojās par microUSB izmantošanu telefonu uzlādei, iespēja neiekļaut telefonu komplektā uzlādes ierīces, šādi samazinot izmaksas un vides piesārņojumu, bija viens no galvenajiem uzlādes pieslēgvietas standartizēšanas iemesliem. HTC un O2 eksperiments pierādījis, ka šo šo praksi var sākt praktizēt jau tagad.

O2 aprēķinājuši, ka pārstājot iekļaut uzlādes ierīces telefonu komplektā, gada laikā Lielbritānijā vien, jauno telefonu īpašnieku mājās nenonāktu apmēram 24 miljoni lieku uzlādes ierīču. Šo ierīču izgatavošana un vēlāk – pārstrāde, rada vērā ņemamu ietekmi uz apkārtējo vidi.

Pēc šī eksperimenta rezultātiem, O2 apņēmušies līdz 2015. gadam pārstāt tirgot telefonus ar komplektā iekļautām uzlādes ierīcēm, piedāvājot tās iegādāties atsevišķi.

htc

Saistītās tēmas: htc

Izsaki savu viedokli