Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HTC korporācija paziņojusi par uzņēmējdarbības pārdales programmu, kas uzņēmumam prognozē būtisku izaugsmi ar vienkāršāku un elastīgāku darba modeli.

htc-headquarters

Programma ietver jaunu struktūrvienību izveidi uzņēmumā, lai nodrošinātu lielāku uzmanību un ienesīgu attīstību viedtālruņu, virtuālas realitātes un saistīto dzīves stila produktu jomās.

Uzņēmējdarbības pārdale ietvers arī darbību racionalizēšanu, lai veicinātu saimnieciskās darbības izdevumu gaidāmo samazinājumu līdz 35%, un darbinieku skaita samazināšanu par 15%.

“HTC ir iedvesmojošs uzņēmums ar radošu cilvēku komandu un neatkārtojamām zināšanām par aparatūras un programmatūras integrāciju, progresīvām tehnoloģijām un augstākās klases dizainu. Tagad – laikā, kad mēs speram soli ārpus viedtālruņu pasaules, mums nepieciešama elastīga un dinamiska organizācija, lai spētu nodrošināt, ka mēs izmantojam visas piedāvātās iespējas,” norāda HTC izpilddirektore Čera Vanga (Cher Wang). „Šī stratēģiskā biznesa pārdale nodrošinās katrai produktu grupai attiecīgo uzmanību, resursus un zināšanas, lai apgūtu vēl jaunus tirgus.”

Saistītās tēmas: htcmobilie tālruņimobilie telefoniviedtālruņi

Izsaki savu viedokli