Aktuāls

HTC atraduši vēl kādu veidu, kā vērsties pret tiem, kuri vēlas veikt izmaiņas savu telefonu programmatūras būvējumos – samazinot pieeju pie gataviem, oriģinālajiem HTC būvējumiem.

Oriģinālie telefonu būvējumi ir “drošības tīkls”, kas ļauj atjaunot telefona oriģinālo programmatūras būvējumu, pēc tam, kad esošais nomainīts vai modificēts.

RUU ir arī ērts risinājums telefonu programmatūras jaunināšanai. Tie ir nepieciešami arī tad, ja telefona programmatūras būvējumu vēlies mainīt uz vecāku versiju. Īsi sakot – RUU ir noderīgi.

HTC acīmredzot izlēmuši, ka laiks sākt “piegriezt skābekli” visiem tiem, kuri spēlējas ar viņu telefonu programmatūras būvējumiem un kā viens no pirmajiem soļiem, likvidējuši HTCRUU.com – HTC Android telefonu oriģinālo programmatūras būvējumu krātuvi.

Pamatīgi “traumēts” arī galvenais šajā krātuvē nonākušo RUU avots – XDA-Developers foruma darbonis ar segvārdu Football. Dzēsti praktiski visi viņa ieraksti, kas satur saites uz HTC RUU failiem (jaunāki par 2 gadiem), bet pats lietotājs ticis pie jauna segvārda…

mm-htc-aggressive

Ja esi HTC Android telefona īpašnieks un pieļauj kaut nelielu varbūtību, ka Tev jebkad vajadzēs Tava telefona oriģinālo programmatūras būvējumu, laiks aktīvam meklēšanas darbam ar Google palīdzību. Varbūt Tev paveiksies atrast kādu vietni, ko vēl nav atraduši HTC!

Saistītās tēmas: htc

Izsaki savu viedokli