Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HTC kā pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un pasaulē zināmais dizaina žurnāls „Wallpaper*” ir uzsākuši globālu kampaņu, radot iespēju viedtālrunī aplūkot dažādu modernu dizaina pilsētu iedvesmojošākos darbus. Kopīgā kampaņa turpināsies visu 2013. gadu un tās laikā aplikācija tālruņiem, kas darbojas ar Android operētājsistēmu, aizvien tiks pilnveidota.

„Dizains ir HTC mugurkauls, tāpēc mēs vienmēr priecājamies sadarboties ar šīs jomas līderiem, tai skaitā ar tādiem kā „Wallpaper*”. Viedtālrunim HTC One ir pirmais viengabala metāla konstrukcijas dizains. Bez telefona izskata un patīkamās sajūtas kā tālrunis ieguļ lietotāja plaukstā, ir svarīgs arī saturs, kas pieejams tā lietotājam. Tieši tāpēc arī aplikācija The Wallpaper* HTC Global Design Tours tās lietotājiem sniedz vērtīgu un dizaina pilnu saturu,” atzīst HTC radošais direktors Klods Zelvēgers (Claude Zellweger).

Bezmaksas lejuplādējamā aplikācija The Wallpaper* HTC Global Design Tours, kas ir paredzēta mobilajām ierīcēm ar Android operētājsistēmu, ir balstīta uz starptautiski zināmu un ietekmīgu dizaineru ieteikumiem par noteikti apskatāmām un apmeklējamām vietām dažādās pilsētās, kurās notiek starptautiskas dizaina izstādes, tajā skaitā Milāna, Ņujorka un Honkonga. Lai izstāžu apmeklētāju un citu pilsētas viesu pieredzi padarītu vēl neaizmirstamāku, katrai no šīm ieteiktajām vietām aplikācijā ir pievienotas atbilstošas mūzikas kompozīcijas, kas tiek atskaņots ar HTC BoomSound™ divkāršiem priekšējiem skaļruņiem, ko var uzskatīt par HTC One nozīmīgāko sniegumu audio ziņ

Žurnāla „Wallpaper*” redaktors Saimons Milss (Simon Mills) uzsver: „HTC viedtālruņu tehnoloģijas apvienojumā ar „Wallpaper*” dizaina profesionāļiem nozīmē to, ka mēs inovatīvā platformā varam sniegt unikālu ieskatu dizaina norisēs visā pasaulē.”

2013. gadā The Wallpaper* HTC Global Design Tours no 18. maija līdz 21. maijam vēstīs no Ņujorkas Starptautiskās laikmetīgo mēbeļu izstādes (International Contemporary Furniture Fair), bet no 23. maija līdz 26. maijam – no Honkongas mākslas meses „Art Basel”, kā arī no citām pilsētām, kas tiks izziņotas tālākā kampaņas gaitā.

Papildus ieteikumiem aplikācijā to papildinās ekskluzīvi raksti un aktivitātes īpaši izveidotā HTC lapā internetvietnē Wallpaper.com (http://www.wallpaper.com/bespoke/htc-global-design-tour), lai veicinātu lietotāju iesaisti aktīvā aplikācijas izmantošanā.

Aplikācija The Wallpaper* HTC Global Design Tours ir pieejama bezmaksas lejupielādei Google Play veikalā (https://play.google.com/store), savukārt ieteiktās mūzikas kompozīcijas ir iespējams lejuplādēt no Amazon veikala, neizejot no aplikācijas.

HTC sadarbība ar „Wallpaper*” ir turpinājums aizsāktajai tradīcijai sadarboties ar ietekmīgiem mūzikas, vizuālās mākslas, dizaina un sporta nozaru pārstāvjiem, lai, ņemot vērā intereses un kultūras aizraušanās, sasniegtu auditoriju visā pasaulē.

HTC_Wallpaper_Application

Saistītās tēmas: htc

Izsaki savu viedokli