Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Īsi pēc Samsung flagmaņa prezentācijas ziņojām, ka Apple un HTC pateicas par Dienvidkorejas uzņēmuma jauno tālruni. Tagad vadoša HTC amatpersona atklāj, ka publicētie S4 apskati ļauj kompānijai saglabāt optimismu.

Sarunā ar Business Insider, HTC prezidents Mike Woodward apgalvoja, ka pagājušā nedēļa kompānijai ir bijusi patiešām izdevusies. Galvenokārt viņu iepriecina Samsung Galaxy S4 apskati, kas, lūkojoties caur HTC One prizmu, ļauj būt lepniem. Tāpat arī tika uzteikts HTC ražotā viedtālruņa dizains un materiālu kvalitāte, kas ļauj īpaši izcelties.

Savukārt, komentējot One pārdošanas rādītājus, viņš izteicās, ka pagaidām tie ir iepriecinoši. Kopumā izskan viedoklis, ka Samsung galvenie jājamzirdziņi ir Galaxy S4 jauda un plašās iespējas. Taču konkurentus iepriecina ierīces dizains, kas īpaši neizceļas, un no plastmasas veidotā korpusa kvalitāte.

Protams, ka oficiālās amatpersonas var argumentēt, kādēļ viņu kompāniju izstrādātās iekārtas ir labākas par konkurentu veidotajām. Taču par īsto uzvarētāju tiks uzskatīts uzņēmums, kuram izdosies realizēt visvairāk tālruņu.

whitesmoke_35627724_20_610x436

Saistītās tēmas: HTC Onesamsung galaxy

Izsaki savu viedokli