Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija HTC, kuras viedtālruņi Latvijā ir labi zināmi, šodien Barselonā notiekošā Mobile World Congress 2009 ietvaros prezentējusi divu populāru viedtālruņu modeļu jaunas verasijas: Touch Pro 2 un Touch Diamond 2.

HTC Touch Pro 2 būs aprīkots ar 3,6 collu lielu skārienjutīgo ekrānu (izšķirtspēja 800 x 480 pikseļi), 288 MB operatīvās atmiņas, 512 MB lielu iebūvēto atmiņu, 3,2 megapikseļu kameru, QWERTY tastatūru un microSD atmiņas karšu ligzdu. Kā interesants jaunums šajā ierīcē jāpiemin skārienjutīgais pietuvinājuma slaideris – ar tā palīdzību lietotājs varēs pietuvināt attēlu. Tāpat ražotājs esot īpaši piedomājis tieši pie tālruņa tiešo funkciju (zvanu, īsziņu, e-pastu utt.) lietošanas ērtuma, un, piemēram, lai aktivizētu brīvroku skaļruni, lietotājam vajadzēs vien apgriezt tālruni otrādi.

HTC Touch Diamond 2 viedtālrunis savukārt būs aprīkots ar 3,2 collu lielu skārienjutīgo ekrānu (izšķirtspēja 800 x 480 pikseļi), 528 MHz centrālo procesoru, 288 MB operatīvās atmiņas, 512 MB lielu iebūvēto atmiņu un 5 megapikseļu kameru, kas atbalstīs automātisko fokusēšanos. Līdzīgi kā Touch Pro 2 modelis, arī Diamond varēs lepoties ar skārienjutīgu pietuvinājuma slaideri. Tāpat HTC ziņo, ka telefonam būšot jauna Windows Mobile TouchFLO 3D lietotāja saskarnes versija. Starp citu, šobrīd ir parādījušās ziņas, ka šodien Microsoft prezentēšot jaunu Windows Mobile operētājsistēmas versija ar nosaukumu Microsoft Windows Mobile 6.5.

Eiropas un Āzijas tirgos šie viedtālruņi nonāks jau šī gada otrajā ceturksnī, bet citos lielākajos pasaules tirgos tas būs nopērkams sākot ar vasaras sākumu.


Arī tavu HTC viedtālruni ir iespējams pasargāt no skrāpējumiem!

Izsaki savu viedokli