Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā jau bija gaidāms, HTC prezentējuši jaunu mobilo ierīci – Touch Cruise. Šis ir trešais HTC Touch sērijas modelis, bet tas ir pirmais, kas aprīkots ar GPS (globālās pozicionēšanas sistēmas) atbalstu. Tas ir veidots uz HTC Touch un Touch Dual modeļu bāzes, tādēļ arī tam būs HTC TouchFLO tehnoloģija, kas ļauj sērfot internetā un pārvietoties pa dokumentiem, ziņojumiem un kontaktu sarakstu, velkot pirkstu pāri tālruņa skārienjutīgajam ekrānam.

Touch Cruise atbalstīs ļoti ātro HSDPA 3,5. paaudzes tīklu. Tāpat ar to būs iespējams pievienoties Wi-Fi tīklam vai arī kādai citai Bluetooth ierīcei. Tālruņa skārienjutīgais ekrāns būs 2,8 collas liels un tam būs nedaudz modificēta Windows Mobile 6 operētājsistēma.

Bez jau iepriekš minētās funkcionalitātes, HTC Touch Cruise būs arī 3 megapikseļu kamera ar automātisko fokusēšanos, FM Radio, kā arī Micro SD atmiņas karšu slots, bet operatīvās atmiņas izmērs tālrunim būs 128 MB.

Tālrunī lietotās navigācijas programmatūras izstrādātājs ir neviens cits kā labi zināmais TomTom, tādēļ komplektācijā tiks iekļautas arī šī ražotāja kartes.

Pārdošanā tālrunis nonāks šomēnes, taču vēl nav zināma tā cena.


Arī tavu HTC viedtālruni ir iespējams pasargāt no skrāpējumiem!

Izsaki savu viedokli