Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunas un savdabīgas formas tehnoloģiju pasaulē gadās ieraudzīt visai reti, jo lielākā daļa kompāniju pieturās pie pārbaudītām vērtībām. Tiesa, HTC RE kameras gadījumā situācija ir citādāka – tā ir kamera, kas uzmanību piesaista tieši ar savu savdabīgu, periskopam līdzīgo dizainu. 

Ja dizaina vērtēšanu atstājam potenciālo pircēju ziņā, tad jāmin, ka izstrādājums apgādāts ar vairākām inovatīvām funkcijām un plašu aksesuāru klāstu.

htc re camera

Ierīces savdabīgā forma nodrošina to, ka izstrādājums apgādāts ar vairākām “pa spiedienam” novietotām pogām. Turklāt ierīci ir apgādāta ar sensoru, kas spēs noteikt, kad lietotājs to ir satvēris rokā. Un, brīžos, kad lietotājs ierīci patiešām būs paņēmis rokā, tiks uzsākta automātiska video ierakstīšana.

Apskatot ierīces tehnisko specifikāciju, jāteic, ka tā ir apgādāta ar visai cienījamu 16 MP 1/2.3 ” CMOS sensoru un 146 grādu platleņķa objektīvu. Rezultātā ierīce ne tikai spēs uzņemt 16 MP izšķirtspējas attēlus, bet arī 1080p izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē un 720p izšķirtspējas video ar 120 kadriem sekundē.

re htc kamera

Kamerai nepieciešamo enerģiju nodrošinās 820 mAh akumulators, kas ar vienu uzlādes reizi nodrošinās 1200 bilžu uzņemšanu vai 100 minūšu video ierakstīšanu ar 1080p izšķirtspēju. Uzņemtie attēli un video tiks saglabāti 8 GB iebūvētājā atmiņa, taču, ja ar to nav gana, ierīce ir apgādāta arī ar microSD atmiņas karšu lasītāju.

Pateicoties Bluetooth 4.0 un Wi-Fi 802.11 a/b/g/n savienojumiem ierīci ir iespējams savietot ar viedtālruņiem, turklāt RE kamera atbalsta arī Zoe aplikāciju.  Lietotājam ir pieejams visai plašs ierīces aksesuāru klāsts, kurā ir atrodams ārējais akumulators, dažādi lādēšanas un filmēšanas statīvi un ietvars, kas uzlabos ierīces ūdensizturības spējas.

Jāmin, ka arī bez papildus aksesuāriem ierīce atbilst IP 57 sertifikācijas standartam, kas nozīmē, ka tā ir daļēji ūdens un putekļu droša.

Pirmajās valstīs RE kamera pārdošanā nonāks jau šajā mēnesī, bet tās aptuvenā cena ASV ir 200 dolāri.

635483734550697403-HTC-Re-colors

Saistītās tēmas: htckameravideokameras

Izsaki savu viedokli