Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HTC tikko ir iepazīstinājis tehnoloģiju pasauli ar kompānijas jaunāko veikumu – One Max planšettelefonu. Tas saņēmis gandrīz visu nepieciešamo – lielu, dzirdu ekrānu, jaudīgus dzelžus un pāris sīkumus, ar ko lietotājam paspēlēties brīvajā laikā.

HTC One Max ir apgādāts ar pirkstu nospiedumu lasītāju (atrodas korpusa aizmugurē). Tas ļauj ar vienu pieskārienu (precīzāk – pirksta novilcienu) atbloķēt tālruni, kā arī palaist aplikāciju, ja šāda opcija tiek iestatīta.

Tāpat HTC ir paredzējis minētajai ierīcei kapacitatīvu alumīnija irbuli, kam vajadzētu uzlabot darba produktivitāti un izklaidēt garlaicīgos brīžos. Starp citiem aksesuāriem atrodams arī Power Flip Case ietvars, kas ne tikai nodrošinās ērta statīva un ietvara funkcijas, bet arī tiks apgādāts ar 1200 mAh bateriju. To visu papildinā BoomBass skaļruņi, ja ar iebūvētajiem BoomSound izstrādājumiem nepietiek.

Kaut arī Max ir saņēmis izslavēto One alumīnija korpusu, tā aizmugure ir atverama. Tur paveras vieta SIM un microSD kartēm.

Par ātrdarbību šajā ierīcē atbild 1,7 GHz četru kodolu Snapdragon 600 procesors un 2 GB operatīvā atmiņa. IPS displeja izmērs sasniedz 5,9 collas un tas nodrošina 1080p izšķirtspēju.

Kameras funkcijas šajā izstrādājumā pilda 4 MP UltraPixel izstrādājums, kas spēj uzņemt 1080p izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē vai 720p video ar 60 kadriem sekundē. Diemžēl kamera nav aprīkota ar optisko attēlu stabilizācijas funkciju.

Enerģijas rezerves nodrošinās 3300 mAh akumulators un ražotājs sola, ka ar vienu uzlādes reizi tas nodrošinās tālruņa lietošanu 28 stundu ilgas sarunas laikā vai 585 stundas gaidīšanas režīmā. Visas minētās funkcijas darbina Android 4.3 Jelly Bean un to papildina HTC izstrādātā Sense 5.5 lietotāja saskarne.

Kaut arī izstrādājuma cena pagaidām nav zināma, pārdošanā Eiropas un Āzijas valstu veikalos One Max nonāks jau šīs nedēļas izskaņā, savukārt ASV iedzīvotājiem nāksies uzgaidīt līdz šī gada beigām.

htc-one-max

Saistītās tēmas: htcplanšettelefoni

Izsaki savu viedokli