Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Pirms pāris dienām vēstījām, ka HTC 8. oktobrī ir ieplānojis pasākumu, kurā iepazīstinās ar kompānijas jaunākajiem veikumiem. Tagad, pateicoties kādai kompānijas plāniem pietuvinātai personai, ir zināms ko tad Taivānas tehnoloģiju gigants plāno atrādīt 8. oktobrī. 

Kā jau tas ir nojaušams pēc HTC izveidotā plakāta, pirmā kompānijas ierīce, kas debitēs 8. oktobrī, būs “selfiju” viedtālrunis. Kaut arī precīza ierīces specifikācija netiek atklāta, ir skaidrs, ka ierīce varēs lepoties ar augstākas izšķirtspējas priekšējo kameru, ko papildinās īpašas kameras funkcijas un, iespējams, arī priekšpusē novietota zibspuldze.

Otrs izstrādājums būs portatīva kamera, kas konkurēs ar populārajiem GoPro  izstrādājumiem. Ierīce būs trubiņas forma un tā varēs lepoties ar Bluetooth un Wi-Fi bezvadu savienojumiem. Rezultātā kamera, pateicoties HTC izveidotai aplikācijai, būs savietojama ar Android un iOS ierīcēm.

HTC izveidotā kamera būšot ūdensizturīga un lieti noderēs ekstrēmo sportu cienītājiem.  Neoficiāla informācija vesta, ka kompānija plāno izstrādājumu apgādāt ar 16 MP sensoru.

htc invite

Saistītās tēmas: baumashtc

Izsaki savu viedokli