Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HTC šā gada otro ceturksni ir noslēdzis ar 75,6 miljonu dolāru peļņu, kas ir par 80 procentiem vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pirms gada. Rezultātā kompānijai izdevies izrāpties no trīs ceturkšņu zaudējumu bedres.

Tiesa, kopējie ienākumi, ja salīdzina ar laika periodu pirms gada, ir samazinājušies, sasniedzot 2,177 miljardus dolāru. Šis rādītājs knapi iekļaujas kompānijas iepriekš izteiktajās prognozēs, ka ceturksni izdosies noslēgt ar ienākumiem, kas būs robežās no 2,157 līdz 2,343 miljardiem dolāru.

Šķiet, ka HTC cerībām, ka beidzot izdosies atgriezties uz panākumu takas, ir pamats. Galvenie iemesli salīdzinoši veiksmīgajam ceturksnim, protams, ir  viedtālruņu realizācijas rādītāji. Galvenie panākumu kalēji iepriekšējos trīs mēnešos bija HTC One M8 (2014), kas debiju piedzīvoja martā, un vidējās klases Desire sērijas modeļi – 610 un 816. Nākamajā ceturksnī kompānija liks cerības uz tādiem modeļiem kā HTC One Mini 2 un One E8.

Tikmēr HTC vadītājs Pīters Čou norāda, ka par kompānijas labajiem finanšu rādītājiem ir jāpateicas ne tikai tālruņu noieta pieaugumam, bet arī optimizētajam ražošanas procesam, kas ļāvis efektīvi izmantot ražošanas konveijerus, vienlaikus neliekot gaidīt potenciālajiem patērētājiem.

HTC One M8_Gunmetal_Silver_Gold

Saistītās tēmas: finanšu rezultātihtc

Izsaki savu viedokli