Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vietne AndroidPolice ziņo, ka viņu rīcībā nonākusi kāda skice, kurā redzams viens no HTC Nexus 9 aksesuāriem – ietvars, kas apgādāts ar fizisku tastatūru. Attēls arī pastāsta plašāku informāciju par gaidāmo planšetdatoru.

Izstrādājums, kura nosaukums solās būt Magic Cover, būs pieejams divās apdarēs – ādas un TPU (termoplastiskais poliuretāns). Aksesuārs būs tikai 5 mm biezs, bet taustiņi būs tikai 3 mm augstu no pamatnes. Pats ietvars ir 228 mm plats un 320 milimetrus garš.

nexus2cee_image_thumb15

Interesanti, ka tastatūra ar planšetdatoru komunicēs, izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu, bet enerģijas rezerves izstrādājums gūs no iebūvētā 450 mAh akumulatora. Domājams, ka iebūvētais akumulators nodrošinās tastatūras darbību, nevis papildinās planšetdatora enerģijas rezerves.

Ietvars esot apgādāts ar vairākiem magnētiem, ļaujot ne tikai ērti to pievienot planšetdatoram, bet arī izveidot savdabīgu trijstūri, kas kalpotu par statīvu.

nexus2cee_image_thumb14

Sagaidāms, ka Nexus 9 tiks veidots uz HTC Volantis bāzes un saņems 64 bitu Nvidia Tegra procesoru, 4 GB operatīvo atmiņu, Android L operētājsistēmu un 8,9 collu displeju, kas nodrošinās 2560×1600 pikseļu izšķirtspēju. Tāpat izstrādājums nodrošinās LTE tīklu atbalstu. Baumas vēsta arī par alumīnija korpusu.

Vietnes AndroidPolice darbinieks arī izveidojis attēlus, kurā redzams planšetdatora iespējamais izskats, kā arī tā proporcijas blakus Nexus 7 (2013) planšetdatoram.

nexus2cee_cover_thumb

nexus2cee_n9n7_thumb

Saistītās tēmas: htcnexus

Izsaki savu viedokli