Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā vēsta respektablā ziņu vietne Bloomberg, HTC gatavo nevis vienu, bet gan trīs uzvelkamas ierīces. Turklāt to debijas varam sagaidīt jau pavisam drīz – MWC 2014 laikā.

Bloomberg apgalvo, ka tā rīcībā nonākusi ticama informācija no kādas HTC kompānijai pietuvinātas personas. Tā vēsta, ka jau nākamās nedēļas laikā tiks prezentētas trīs jaunas HTC ierīces – divus viedpulksteņus un vienu viedo aproci.

Viens no viedpulksteņiem esot veidots uz Qualcomm Toq (redzams zemāk esošajā attēlā) bāzes, savukārt otrs tiks cieši sasaistīts ar Google Now servisu. Viedā aproce tikšot paredzēta mūzikas mīļotājiem.

Jau iepriekšējās intervijās HTC pārstāvji apstiprināja, ka kompānija strādā pie uzvelkamām ierīcēm, jauna un funkcionāla viedtālruņa, kā arī pie planšetdatora.

Ja ticam izskanējušajai informācijai, ka HTC izstrādātais viedpulkstenis tiks veidots uz Qualcomm bāzes, tad ierīce visticamāk saņems Mirasol displeju un vairākas noderīgas funkcijas, piemēram, speju veikt zvanus, saņemt īsziņas, atskaņot mūziku un apskatīt kalendāru.

qualcomm-toq-3

Saistītās tēmas: htcviedpulkstenis

Izsaki savu viedokli