Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nesen mobilajām ierīcēm paredzētā Google Android operētājsistēma sacēla lielu ažiotāžu, taču turpinājums tai līdz šim ir bijis visai blāvs, jo pagaidām ražotāji ir prezentējuši vien dažus viedtālruņus, kuros ir uzstādīta Google Android operētājsistēma. Pirmo šādu tālruni prezentēja kompānija HTC, kas tagad beidzot ir prezentējusi arī HTC G1 viedtālruņa tradīciju turpinātāju HTC Magic. Jaunais modelis par laimi var lepoties ar daudz labāku dizainu nekā HTC pirmais mēģinājums izveidot Android tālruni…

Šis Vodafone tīklam paredzētais tālrunis būs aprīkots ar 3,2 collu lielu HVGA izškirtspējas (480 x 320 pikseļi) skārienjutīgo ekrānu, 3,2 megapikseļu kameru (bez zibspuldzes) un kursorbumbu, kas ir līdzīga HTC G1 modelī sastopamajai. Tāpat tiek ziņots, ka telefons atbalstīs HSDPA datu pārraidi un GPS navigāciju.

Tālruņa cena katrā valstī būs atšķirīga, taču zināms, ka Spānijā šī ierīce, atkarībā no līguma nosacījumiem, maksās 99 līdz 199 eiro. Sākotnēji telefons būs nopērkams Lielbritānijā, Spānijā, Vācijā, Francijā un Itālijā, taču vēlāk tas tiks piedāvāts arī citu valstu iedzīvotājiem.

Atgādinām, ka Google Android ir atvērtā pirmkoda operētājsistēma, kas ir paredzēta mobilajām ierīcēm, un gatavību savos mobilajos tālruņos uzstādīt šo operētājsistēmu ir pauduši teju visi vadošie mobilo tālruņu ražotāji, tādēļ domājams, ka tuvāko gadu laikā Android tālruņi būs pieejami arvien lielākā skaitā.


Arī tavu HTC viedtālruni ir iespējams pasargāt no skrāpējumiem!

Izsaki savu viedokli