Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau apritējis gads kopš HTC iepazīstināja tehnoloģiju pasauli ar eleganto One viedtālruni, tādēļ nav liels pārsteigums, ka uzņēmums gatavojas prezentēt ierīces nākamo paaudzi.

HTC izplatītajā attēlā redzams, ka kompānija iesaka rezervēt 25. martu, acīmredzot, solot ko interesantu. Protams, nav ilgi jādomā attiecība uz to, kas tad varētu būt šī pasākuma nagla – HTC One pēctecis.

 htc save the day

Jau ilgāku laiku tīmeklī parādās dažāda veida neoficiāla informācija, kas vēsta par HTC M8 tehniskajiem parametriem un izskatu. Apkopojot tās nākas secināt, ka viedtālrunis saņems aptuveni 5 collu 1080p displeju, savukārt par ātrdarbību atbildēs Snapdragon 805 procesors un 2 GB operatīvā atmiņa.

Baumas sola, ka tālruņa aizmugurē atradīsies divas kameras – 8 MP un 6 MP. Tikmēr korpusa priekšpusē būs novietota 2,1 MP kamera. To visu darbinās Android KitKat operētājsistēma apvienojumā ar Sense 6 saskarni, savukārt enerģijas rezerves nodrošinās 2900 mAh akumulators.

Interesanti, ka, kaut arī specifikācijas parametri ir diezgan skaidri zināmi, lielākā neskaidrība, vadoties pēc baumu sniegtās informācijas, ir viedtālruņa nosaukums. Vel joprojām nav skaidrs vai ierīces nosaukums būs One+ vai One 2.

htc_one_plus_front_2

Saistītās tēmas: htcviedtālruņi

Izsaki savu viedokli