Aktuāls

”Asus” atrāda pasaulē plānāko datoru ar 360 grādu atlokāmu ekrānu

Portatīvie datori

Ja programmatūras nepilnības jauniem tālruņiem nav nekas jauns, tad problēmas ar korpusu un ražošanas kvalitāti ir krietni retāka parādība. Tiesa, atsevišķu Nexus ierīču gadījumā ir novērojamas abas problēmas.

Šoreiz uzmanības centrā ir nonācis Google un HTC jaunākais kopdarbs – Nexus 9 planšetdators. HTC ražojums tika apgādāts ar fiziskām pogām (skaļuma regulācijas taustiņi un ieslēgšanas/izslēgšanas pogām), kas nebija augstākās kvalitātes – tās bija grūti nospiest. Kvalitātes problēmas bija piemeklējušas arī ierīces displeju – tas cieta no visai pamanāmas gaismas “noplūdes”.

Jaunākā informācija gan vēsta, ka HTC šīs problēmas ir salabojis. “Svaigākie” Nexus 9 planšetdatori apgādāti ar pogām, kas vairāk izvirzītas uz āru un tagad tās ir krietni vieglāk nospiest. Tāpat salabota ir planšetdatora displeja gaismas “noplūšanas”.

Jāatzīmē, ka nedz HTC, nedz Google nav publiski vēstījušas par šīm problēmām un to atrisināšanu.

Nobeigumā gan jāatzīmē, ka arī pagājušajā gadā prezentētais Nexus 5 cieta no līdzīgām problēmām. Toreiz ražotājam nācās palielināt caurumus tajā korpusa daļā, kas nosedz skaļruņus, un uzlabot fizisko pogu kvalitāti.

nexus tablet

Saistītās tēmas: google nexus

Izsaki savu viedokli