Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HTC One X konstrukcijas brāķis apmēram mēneša laikā padara tā spēju savienoties ar WiFi tīklu teju neiespējamu. Tika noskaidrots, ka šo defektu izraisa nekvalitatīvs savienojums starp telefona elektrisko shēmu plati un korpusā iebūvēto antenu.

HTC beidzot ne tikai pārstājuši noliegt HTC One X sērijveida defekta esamību, bet pat publicējuši gana bezjēdzīgu paziņojumu:

Pēc vairāku sūdzību saņemšanas, esam veikuši izpēti HTC One X WiFi problēmu sakarā. Esam atklājuši veidu, kā šo problēmu novērst. Lai arī daudzi mūsu telefonu pircēji nav saskārušies ar signāla stipruma problēmām, mēs tomēr veiksim izmaiņas mūsu produkta ražošanas procesā, lai novērstu turpmāku šī defekta parādīšanos jaunajiem telefoniem. HTC ļoti rūp visu HTC ierīču lietošanas pieredze un tāpēc mēs atvainojamies par visām neērtībām.

Pēc šī teksta var secināt, ka defekts iespējams visiem pašlaik pārdošanā esošajiem (un jau iegādātajiem) HTC One X viedtālruņiem. Lai arī HTC nedod konkrētus norādījumus, ko iesākt, ja savā One X atklāj šo defektu, var gana droši apgalvot, ka pareizā rīcība būtu telefona nodošana garantijas servisā.

Saistītās tēmas: HTC One

Izsaki savu viedokli