Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HTC pārstāve Cher Wang intervijā medijam Financial Times atklāj kompānijas tālākos plānus, tai skaitā gaidāmās ierīces un finansiālo problēmu risinājumus.

Jau intervijas sākumā tika pacelts temats par HTC finansiālajam problēmām un kompānijas plāniem attiecība uz to risināšanu. Atbilde uz šo jautājumu bija īsa un lakoniska – tā nav liela vai ilgstoša problēma, jo kompānijas nelielie apmēri nodrošina konkurētspēju ar citiem uzņēmumiem.

Intervija gan tālāk iegrozījās interesantākās sliedēs. Kompānijas pārstāve norādīja, ka varam gaidīt HTC planšetdatora debiju. Ierīce pavisam noteikti iekaros pircēju simpātijas, jo iemantos lietotājam nozīmīgas vērtības.

Tiesa gan, Taivānas tālruņu ražotājs jau ir mēģinājies iekarot planšetdatoru tirgu ar septiņas collas lielo Flyer izstrādājumu, kas pārdošanā nonāca jau 2011. gadā. Toreiz kompānijas lolojums plašu atzinību neizpelnījās.

HTC saredzot lielu potenciālu arī viedpulksteņu lauciņā. Domājams, ka uzvelkamas ierīces iegūs arvien lielāku patērētāju piekrišanu un, līdzīgi kā tas esot bijis viedtālruņu gadījumā, izstrādājumi pārvērtīsies par populāru tendenci. HTC jau iepriekš ir strādājis kopā ar Microsoft pie viepulksteņu projekta, taču tas izrādījās nesekmīgs.

htc fly

Saistītās tēmas: htcplanšetdatoriviedpulkstenis

Izsaki savu viedokli