Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HTC priekšsēdētāja Šēra Vanga intervijā Bloomberg dalījās ar kompānijas plāniem attiecībā uz gaidāmajām ierīcēm. Tika norādīts, ka jau drīzumā debiju piedzīvos HTC One pēctecis, tāpat varam sagaidīt arī kādu uzvelkamu ierīci.

Taivānas kompānijas amatpersona norāda, ka HTC jau ilgāku laiku meklē iespējas laist klajā stilīgu, uzvelkamu ierīci. Taču problēmas radīja nevis konceptuāla ierīces apzināšana, bet gan LCD displeja un baterijas tehnoloģijas piemērošana. Rezultātā tiek solīts, ka uzvelkamu ierīci (visticamāk viedpulksteni) varam sagaidīt jau šī gada beigās, īsi pirms lielās brīvdienu iepirkšanās, kas gaidāma decembrī.

Vadoties pēc Vangas izteikumiem, daudz tuvāk debijai atrodas HTC One pēctecis – kompānijas jaunais flagmanis. Tiesa, precīzs datums netiek minēts, taču tehnoloģiju pasaule Taivānas kompānijas veikumu cer ieraudzīt jau martā.

Visbeidzot HTC amatpersona dalījās pārdomās par kompānijas finansiālajām veiksmēm un neveiksmēm, atzīstot, ka pēdējie finanšu pārskati nav bijuši labi un uzņēmums ieguldīs daudz lielākas pūles, lai atgūtu finansiālu izaugsmi.

htc-logo-300x188_2

Saistītās tēmas: htc

Izsaki savu viedokli