Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Aprīlī tiek uzsākta jauno HP printeru Officejet Pro 276dw MFP un 251dw vispasaules tirdzniecība. Abi modeļi ir ideāli piemēroti organizācijām, kuras meklē iespējas ekonomiskai drukāšanai ar bezvadu savienojumu, kā arī pieeju nozares vadošajiem biznesa IT rīkiem, lai maksimāli efektīvi organizētu darbu gan biroja iekšienē, gan ārpus uzņēmuma telpām.

HP piedāvātie printeri ir vislabākais risinājums attālinātajām darba grupām, kurās lietotāju skaits nepārsniedz piecus cilvēkus, kā arī mazo, vidējo un lielo uzņēmumu vajadzībām, nodrošinot vienlīdz augstu drukāšanas kvalitāti un izmaksu efektivitāti kā uzņēmuma telpās strādājošajiem, tā arī ārpus biroja esošajiem darbiniekiem. Izmantojot HP ePrint tehnoloģiju, sistēmas lietotāji var veikt bezvadu izdrukas arī, izmantojot savus datorus un mobilās saziņas ierīces bez rūtera starpniecības.

Papildus plašajām bezvadu drukāšanas un darba organizācijas iespējām, jaunie HP printeri arīdzan ļauj organizācijām taupīt resursus, nekādā mērā nesamazinot ierīču veiktspējas un drukāšanas kvalitātes rādītājus. Abi modeļi patērē līdz pat 50% mazāk elektroenerģijas un izejmateriālu nekā citi līdzvērtīgas kvalitātes krāsainie lāzeru printeri, turklāt tie ietaupa arī līdz 50% izmantotā papīra, pateicoties automātiskas divpusējās drukāšanas iespējai.

276dw MFP un 251dw sērijas printeri ir aprīkoti ar dažnedažādām papildfunkcijām, drukāšanas palīgrīkiem un noderīgām biznesa aplikācijām, kurām varat viegli piekļūt caur intuitīvo HP vadības paneli, izmantojot printerim pievienotu lielu, krāsainu skārienjūtīgo ekrānu. Šiem printeriem ir pa spēkam izdrukāt ļoti liela apjoma dokumentus bez pārtraukumiem, jo tie ir aprīkoti ar papīra atvilktnēm, kuras spēj uzņemt 500 lapas, bet ar vienu augstas ietilpības oriģinālo HP kārtridžu pietiks, lai izdrukātu līdz pat 2 300 melnbaltām vai 1 500 krāsainām lapām.

Cenas un pieejamība

HP Officejet Pro 276dw MFP un 251dw patlaban tiek piegādāti veikaliem visā pasaulē. 251dw mazumtirdzniecības cena Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas tirgos ir, sākot no 229 eiro (160 Ls), savukārt 276dw MFP pieejams par 329 eiro (230 Ls)

c03585165

Saistītās tēmas: hp

Izsaki savu viedokli