Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šodien HP un “MTV Networks” paziņo globālā konkursa “Take Action. Make Art.” uzvarētāju – tas ir 20 gadus vecais Džao Oliveira (Joao Oliveira) no Portugāles. Pēc viņa izstrādātā piezīmjdatora dizaina tiks veidots īpašs “HP Pavilion” sērijas piezīmdators, kas būs pieejams 2008. gada pavasarī. Kopumā konkursā tika iesniegti 8500 dizaini no 112 valstīm.


Konkursa ietvaros dalībniekiem vajadzēja izstrādāt un iesniegt piezīmjdatora dizaina risinājumus. Uzvarētāja piezīmjdatora dizaina nosaukums ir “Āzijas odiseja” (Asian Odyssey; skat. attēlu augstāk), un tas ietver Āzijas kultūras simboliskos elementus un krāsas.

Piezīmjdatora dizaina konkursa “Take Action. Make Art.” ietvaros tika noteikti arī katra reģiona – Āzijas, Eiropas, Latīņamerikas un Ziemeļamerikas – finālisti, kuru piedāvātie piezīmjdatora dizaini būs tirgū pieejami kā piezīmjdatoru vāki (skins).

Konkursa reģionālie uzvarētāji tika noteikti konkursa interneta mājas lapā saskaņā ar atklāto balsojumu. Pēc tam šos darbus vērtēja īpaša žūrija, kuras sastāvā bija Olimpiskās zelta medaļas īpašnieks snovbordā Šauns Vaits (Shaun White), HP dizaineri, “MTV Networks” radošās komandas darbinieki un marketinga eksperti no “Goodby, Silverstein & Partners”.

“HP Pavilion Entertainment” piezīmjdators ar Oliveiras dizainu būs pieejams ierobežotā skaitā, tam būs 14 collu liels ekrāns un “Intel Centrino Duo” procesors.

Visus 8500 iesniegtos piezīmjdatora dizainus var apskatīt www.mtv-tama.com.

Izsaki savu viedokli