Aktuāls

”Apple” varētu aizstāt ”Touch ID” ar sejas atpazīšanas skeneri

Tālruņi, mobilās ierīces

Septembrī notiks pirmais virtuālais F1 čempionāts, iespēja piedalīties arī tev!

Datorspēles

”Apple” izstrādātājiem nodod ”iOS 11” septīto pagaidu versiju

Datori, IT, bizness

CSDD piedāvā Rīgas Tehniskās apskates naktī bez maksas pārbaudīt savu auto

Auto, Moto

Lielākā daļa Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju uztraucas par savas automašīnas drošību pilsētā

Auto, Moto

”Samsung Bixby” balss vadības funkcijas nonāk arī līdz Latvijai

Tālruņi, mobilās ierīces

CSDD eksperimenta rezultātā tapuši astoņi ieteikumi gudrai auto un velo braukšanai

Auto aprīkojums

Starptautiskais IT risinājumu uzņēmums HP sadarbībā ar Microsoft un Intel aicina uz konferenci, kurā tiks prezentēti HP vienotie infrastruktūras risinājumi, kas uzņēmumu vadītājiem un IT profesionāļiem sakārto serveru, atmiņas, programmatūras un tīklošanas pakalpojumus.

„Vienota infrastruktūra, ja visi nepieciešamie risinājumi nāk no viena piegādātāja, ļauj uzņēmumiem ievērojami samazināt IT darbību izmaksas un strādāt daudz efektīvāk. Konference tiek organizēta, lai iepazīstinātu ar visjaunākajiem HP risinājumiem, kuri ietver aparatūras, programmatūras, pielāgotas virtualizācijas, mākoņdatošanas un jaunās paaudzes aplikāciju pakalpojumus,” atklāj Džons Stjuardsons, Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģiona HP produktu mārketinga direktors standarta daudzprocesoru nozares serveriem.

HP prezentēs jaunās HP VirtualSystem, HP CloudSystem un HP AppSystem vienoto sistēmu risinājumu iespējas, kuras palīdzēs klientiem uzlabot savu IT infrastruktūru. Konferences prezentācijā tiks aplūkotas arī HP uzlabotās datu glabāšanas sistēmas un jauni pakalpojumi, kuri ļaus klientiem pielāgot savas datu glabāšanas vajadzības pieprasījuma izmaiņām. Tāpat konference iepazīstinās arī ar HP risinājumu spēju veicināt energoefektivitāti.

Pasaules programmatūras līderis Microsoft, Vienotās infrastruktūras konferences partneris, iepazīstinās ar jaunākajiem virtualizācijas un mākoņdatošanas risinājumiem. „Pasaulē, kurā nemitīgi mainās biznesa vide, IT sistēmām ir jāspēj radīt risinājumus, lai nekavējoties pielāgotos mainīgajām biznesa vajadzībām. HP ir mūsu partneris virtualizācijas un mākoņdatošanas pakalpojumu izstrādē, kas ļauj IT risinājumu kvalitāti pacelt jaunā līmenī,” atzīst Urss Rengli, Microsoft korporācijas reģionālā mārketinga iniciatīvu vadītājs Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā.

Tehnoloģiju korporācija Intel, kas arī ir Vienotās infrastruktūras konferences partneris, iepazīstinās ar jaunu serveru procesoru klāstu, kas paaugstina veiktspēju, efektivitāti un drošību, kā arī palīdz gan lieliem uzņēmumiem, gan maziem un vidējiem uzņēmumiem ievērojami samazināt IT sistēmu darbības izmaksas.

Konferencē tiks prezentēts HP tehnoloģiju izmantošanas piemērs, bet kā vieslektors uzstāsies izaugsmes treneris Andžejs Reiters.

Vienotās infrastruktūras konference 2011. gada laikā viesosies visās Baltijas valstīs, bet Latvijā tā notiks 28. septembrī viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija.

Saistītās tēmas: hp

Izsaki savu viedokli