Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ir pienācis laiks kārtējam BOOT.Lv apskatam un šoreiz mūsu rokās nonācis HP ProBook 4540S portatīvais dators, kurš var lepoties ar Intel Core i5 centrālo procesoru, kā arī visnotaļ jaudīgu grafisko karti. Jolanta pastāstīs par ierīces dizainu, kā arī pieslēgvietu klāstu:

 Tehniskie parametri

  • Intel Core i5-3210M centrālais procesors
  • 4GB operatīvā atmiņa
  • AMD Radeon HD 7650M grafiskā karte
  • 750 gigabaitu cietais disks
  • 15.6 collu 1366 x 768 pikseļu izšķirtspējas displejs
  • Windows 8 operētājsistēma

Veiktspēja

Uz papīra šis komponenšu saraksts izskatās labi, turklāt tas ietērpts kvalitatīvā korpusā un pieejams par diezgan patīkamu cenu 379 latiem. Kā tad šie dzelži uzvedās dzīvē? Kā ierasts, pirmo izlaidām Windows 8 operētājsistēmā iebūvēto veiktspējas testu.  Iegūtie rezultāti ir tādi kā jau varētu gaidīt no šādas kategorijas portatīvā datora, augstāko vērtējumu ieguvis centrālais procesors.

Tveršana

Tāpat arī pārbaudījām grafiskās kartes veiktspēju dažās datorspēlēs. Konkrētajam HP ProBook 4540S nekādas problēmas nesagādāja tādas populāras spēles, kā piemēram, Counter Strike: Global Offensive vai Team Fortress 2 arī vidējos un augstos grafikas iestatījumos, savukārt tādu prasīgu bestselleru kā Battlefield 3 daudzspēlētāju režīmā ierīce bija spējīga darbināt ar vidēji 35 kadriem sekundē ar zemākajiem grafikas iestatījumiem.

Kopsavilkums

Apskatītā HP ProBook 4540S galvenie plusi ir kvalitatīvs un izturīgs korpuss, ietilpīgs cietais disks, kā arī lielisks matēts displejs, savukārt kā mīnusu varam minēt to, ka ierīce šķiet nedaudz biezāka par līdzīgas kategorijas konkurentiem. Dators, protams, bez jebkādām problēmām spēs darbināt dažādas ofisa programmas, tīmekļa pārlūkus, saziņas aplikācijas un citas, tāpat arī pateicoties jaudīgajam procesoram, vajadzības gadījumā varēsim ērti apstrādāt uzņemtos video, kā arī AMD Radeon HD 7650M grafiskā karte sniegs iespēju uzspēlēt kādu datorspēli.

Apskatītais  HP ProBook 4540S pieejams veikalā EKOSHOP par Ls 379.

Saistītās tēmas: hpportatīvie datori

Izsaki savu viedokli