Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HP ir otrais lielākais datoru ražotājs Amerikas Savienotajās Valstīs, tomēr vēl pavisam nesen kompānija nepiedāvāja nevienu 13.3 collu klēpjdatoru. Šoreiz Hewlett-Packard nolēmuši laboties prezentējot Pavilion dv3500t sērijas klēpjdatorus.

Pircējam ir iespējams pašam sakomplektēt sev tīkamāko ierīci, tāpēc šoreiz pastāstīsim jaudīgāko iespējamo konfigurāciju.

Klēpjdatoru iespējams aprīkot ar Intel Core 2 Duo T9400 centrālo procesoru, kura takts frekvence ir 2.53 gigaherci. 13.3 collu displeja izšķirtspēja ir 1280 x 800 pikseļi, turklāt tas ir aprīkots ar LED aizmugurapgaismojumu. DDR2 tipa operatīvās atmiņas apjoms ir paplašināms līdz pat astoņiem gigabaitiem, savukārt par grafiku atbild Nvidia GeForce 9300M GS grafiskā karte, kurai ir 512 megabaitu atmiņa.

Savas datnes lietotājs var saglabāt uz 400 gigabaitu ietilpīga cietā diska. Piemaksājot 25 ASV dolārus klēpjdators tiks aprīkots ar klaviatūru, kurai ir apgaismota.

Tāpat arī HP piedāvā savu jaunāko lolojumu aprīkot ar dažādu programatūru, sīkāk ar šo piedāvājumu varat iepazīties ražotāja mājaslapā. HP Pavilion dv3500t ar jaudīgāko konfigurāciju un visu piedāvāto programmatūru izmaksās teju četras reizes dārgāk nekā bāzes modelis – 3930 ASV dolārus ( bāzes modeļa cena 999 ASV dolāri ).

Izsaki savu viedokli