Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaudīgi All-in-one tipa datori ir nopērkami jau labu laiku, bet tikai daži no tiem bija saņēmuši acij tīkamu dizainu. IFA 2013 izstādes laikā prezentētie datori grasās šo situāciju mainīt. Envy Recline TouchSmart ierīces nav viss lielizmēra planšetdatori, kas pilda stacionāro datoru funkcijas. Nē, tā ir ierīces, kas var lepoties ar tīkamu dizainu un labu veiktspēju, tiesa gan, tam visam līdzi nāk lielāks svars un izmērs.

hp envy recline 2

Ierīces saņems 23 vai 27 collu skārienjutīgus displejus. Datoru operatīvā atmiņa varēs sasniegt pat 16 GB, savukārt par datu glabāšanu atbildēs 1 TB ietilpīgs hibrīddisks vai SSD tipa diski. Ierīces tiks aprīkotas ar 1920×1080 pikseļu izšķirtspējas IPS displejiem, bet par cienījamu grafisko veikumu parūpēsies Nvidia GeForce GT 730A videokarte. hp envy recline

Recline TouchSmart 23 ārzemēs būs nopērkams jau septembrī, bet tā cena sasniegs 1349 ASV dolārus par modeli, kas aprīkots ar ceturtās paaudzes Intel Core i7 procesoru un 12 GB operatīvo atmiņu. Septembra beigās parādīsies lētāka versija, kas būs nopērkama par nepilniem 1000 dolāriem un tiks aprīkota ar Core i3 procesoru, 4 GB operatīvo atmiņu. Vēlāk arī minētajiem all-in-one tipa datoriem tiks izveidota īpaša Beats Audio versija, kas saņems ne tikai augstas klases Beats Audio sistēmu, bet arī saņems sarkanas krāsas akcentus.

 hp envy recline touch

Saistītās tēmas: all-in-one datorihp

Izsaki savu viedokli