Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Hewlett-Packard (HP) izlaiž jaunas daudzfunkcionālo iekārtu sērijas HP Color LaserJet CP2020 un HP Color LaserJet CM2320, kas paredzētas maziem un vidējiem uzņēmumiem. Abām iekārtu sērijām ir uzlabotais HP ColorSphere toneris, HP Marketing Resources programmatūra, kā arī HP In-house Marketing Starter kit, kas sniedz iespēju uzņēmumiem veidot profesionālus, paštaisītus mārketinga materiālus. Uzlabotajam HP ColorSphere tonerim un ImageRet 3600 tehnoloģijai ir plašāka krāsu gamma, kas nodrošina reālistisku foto kvalitāti un labāku foto izšķirtspēju. Abu sēriju printeri būs piemēroti maziem un vidējiem uzņēmumiem darba grupās līdz astoņiem cilvēkiem. Tie nodrošinās lielisku kvalitāti un veikstspēju – līdz pat 20 krāsu un melnbaltu izdruku minūtē(1), kā arī būs viegli lietojami, pateicoties pārdomātajam dizainam.


Hewlett Packard Color LaserJet CP2025

“Pašreizējā ekonomikas situācijā, kad kompānijas meklē iespējas samazināt izmaksas, HP piedāvā daudzfunkcionālās iekārtas par pieņemamu cenu komplektācijā ar unikāliem marketinga programmatūras risinājumiem, nodrošinot iespēju veidot kvalitatīvus reprezentatīvos materiālus uz vietas birojā,” saka Lauris Šimelevičius, HP Izejmateriālu mazumtirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

HP Color LaserJet CP2020 iekārtu sērijai ir “Instant-on” tehnoloģija, ar kuras palīdzību lietotājs var ātrāk izprintēt pirmo lapu no “Power-Save” režīma(2), kas palīdz ietaupīt enerģiju. Šīs sērijas iekārtām ir 250 lapu ievades trauks, kas paredzēts gan printēšanai, gan skenēšanai un faksa sūtīšanai, tāpat arī vienas lapas ievades trauks īpašiem papīriem un 125 lapu izvades trauks. Printeriem ir automātiska divpusējā printēšana, lai ietaupītu papīru un izmaksas(3). Daudzfunkcionālās iekārtas var ērti koplietot Ethernet tīklā, pateicoties iebūvētai tīklošanas funkcionalitātei. HP Color LaserJet CP2020 ir arī USB 2.0 savienojums dokumentu izprintēšanai bez datora starpniecības. Šo iekārtu vidējais ieteicamais noslogojums mēnesī ir līdz 40000 lapām. 450 MHz procesors un 128 MB atmiņa (ar iespēju palielināt līdz 384 MB)(4) garantē sarežģītu uzdevumu ātru paveikšanu, savukārt divu līniju melnbaltais panelis nodrošina ērtu iekārtas lietošanu.


Hewlett Packard Color LaserJet CM2320

Pateicoties “Instant-on” tehnoloģijai un “Instant-on Copy” ar LED skenēšanas tehnoloģiju, daudzfunkcionālo iekārtu sērija HP Color LaserJet CM2320 pirmo lapu spēj izdrukāt 17,9 sekundēs no “Ready” un zemāku jaudu režīmiem(2). Šīs ir arī pirmās daudzfunkcionālās iekārtas savā klasē, kas sniedz papildus ērtības, nodrošinot atsevišķu funkcionalitāti – skanēšanu uz e-pastu. Iekārtām ir divpusējā automātiskā printēšanas un kopēšanas iespēja un divpusējā faksa saņemšana, kas taupa papīru un izmaksas(3). 50 lapu automātiskā dokumentu padeve sniedz uzticamu darbu ar dokumentiem. Foto atmiņas kartes sloti paver iespēju vienkārši integrēt attēlus tieši mārketinga dokumentos, lai radītu iespaidīgus reprezentatīvos materiālus ar augstas kvalitātes fotogrāfijām(5). HP Color LaserJet CM2320 MFP traukā ievadei var ievietot līdz pat 250 lapu, bet izvadei – līdz 150 lapu. Plus iekārtām ir 50 lapu ievades trauks kopēšanai, printēšanai, faksu sūtīšanai un papildus var izvēlēties 250 lapu ievades trauku, kura kapacitāti var palielināt līdz pat 550 lapām(6). Šīs sērijas iekārtām ir viegli lietojams panelis ar 2,4 collu krāsainu grafisko displeju, savukārt 450 MHz procesors un 160 MB atmiņa (ar iespejamu palielināt līdz 416 MB) nodrošina lielisku veiktspēju un sarežģītāko uzdevumus paveikšanu. Iekārtas ērti varēs arī koplietot Ethernet tīklā(7).

Pieejamība un cenas

Daudzfunkcionālie printeri HP Color LaserJet CM2320nf MFP un HP Color LaserJet CM2320fxi MFP ir jau pieejami Latvijā, un to vidējās mazumtirdzniecības cenas ir attiecīgi 418 lati un 522 lati.

HP Color LaserJet CP2025N un HP Color LaserJet CP2025DN arī ir jau pieejami, un to vidējās mazumtirdzniecības cenas ir attiecīgi 313 lati un 418 lati.


1) Ātrums var mainīties atkarībā no sistēmas un programmatūru konfigurācijas, programmatūru applikācijām, draiveriem un dokumentu sarežģītības. HP Color LaserJet 2320 var tikt konfigurēts un aizsargāts ar paroļu palīdzību, lai bloķētu kopēšanu krāsās, pateicoties Color Copy Lockout funkcionalitātei.

(2) Instant-on tehnoloģija izmanto modernāko “fuser” tehnoloģiju, lai pirmo lapu saņemtu atrāk “PowerSave” režīmā. HP Color LaserJet 2320 iekārtai ir “Instant-on Copy” tehnoloģija, pateicoties kurai skeneris izmanto LED gaismas avotu – stabilu, nepārtrauku gaismas avotu, kuram nav nepieciešams “warm-up” laiks pirms skenēšanas. Ātrums var mainīties atkarībā no sistēmas un programmatūru konfigurācijas un dokumentu sarežģītības.

(3) Automātiskā divpusējā printēšana ir HP Color LaserJet CP2025dn un HP Color LaserJet CM2320fxi MFP standarts. HP Color LaserJet CP0225n un HP Color LaserJet CM2320fxi piedāvā manuālo divpusējo printēšanu.

(4) Atmiņu var palielināt līdz 384 MB RAM, pateicoties papildus 256 MB DDR2 vienā pieejamajā slotā.

(5) Foto atmiņas kartes sloti ir pieejami tikai HP Color LaserJet CM2320fxi MFP. Foto atmiņas kartes sloti var tikt deaktivizēti.

(6) 250 lapu trauks ir HP Color LaserJet CM2320fxi modeļa standarts.

(7) Nepieviešams speciāls tīkls un ISP.

Izsaki savu viedokli