Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šī BOOT.Lv apskata galvenajā lomā – HP Pavilion 15-e075sr portatīvais dators. Par ierīces dizainu sīkāk pastāstīs Jolanta:

HP Pavilion 15-e075sr galvenie tehniskie parametri:

  • Intel Pentium 2020M 2.4 gigahercu centrālais procesors
  • AMD Radeon HD 8670M grafika
  • 4 gigabaitu operatīvā atmiņa
  • 500 gigabaitu cietais disks
  • 15.6 collu 1366 x 768 pikseļu izšķirtspējas displejs

Veiktspēja

hp_laptops

Komplektācijā iekļautais procesors jaudas ziņā var sacensties ar vecāku paaudžu i3 un pat i5 centrālajiem procesoriem. Attēla redzams ekrānšāviņš no Windows 8 operētājsistēmā iebūvētā veiktspējas testa, protams, kā jau tas pienākas, tad zemāko novērtējumu ieguvusi grafiskā karte. Pavisam noteikti ir skaidrs, ka jaunākās datorspēles šim datoram nebūs pa spēkam, ja vien neesam gatavi samierināties ar 30 vai pat 20 un mazāk kadriem sekundē pie zemākajiem grafiskajiem iestatījumiem. Tomēr, pavisam noteikti varēsim uzspēlēt kādu no vecāka izlaiduma, taču ne mazāk populārām spēlēm, piemēram Team Fotress 2, Counter Strike: Global Offensive un daudzas citas. Piemēram, Torchlight 2 šis portatīvais dators ar augstākajiem grafikas iestatījumiem darbināja ar pat vairāk kā 40 kadriem sekundē.

Tāpat arī datoram pa spēkam būs tādi uzdevumi, kuros lielākais uzsvars likts uz procesora jaudu – piemēram ar šādu ierīci būs vairāk nekā pietiekami, lai samontētu kādu mājas video.

Kopsavilkums

Kā zināms, tad mūsdienās budžeta klases portatīvo datoru varam iegādāties pat nedaudz zem 200 latiem, taču būsim godīgi – šāda ierīce noderēs praktiski tikai ofisa, saziņas aplikācijām kā arī sērfošanai tīmeklī. Salīdzinājumam – šodien apskatītais HP Pavilion 15-e075sr izmaksās Ls 259, taču paver krietni vien plašākas iespējas, tieši tāpēc tas būtu ļoti labs produkts ko izvēlēties kā uzreiz nākamo aiz pilnīgas budžeta klases ierīces. Priekš šīs cenu kategorijas, ierīce var lepoties kā ar pieklājīgas jaudas centrālo, tā arī grafisko procesoru. Jāņem vērā, ka cenā nav iekļauta operētājsistēma, attiecīgi nebūs jāpārmaksā par programmatūru, kuru, iespējams, nemaz nelietosim.

HP Pavilion 15-e075sr par minēto cenu – Ls 259 pieejams veikalā EKOSHOP!

Saistītās tēmas: hpportatīvie datori

Izsaki savu viedokli