Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Informācijas tehnoloģiju kompānija Hewlett-Packard (HP) ir papildinājusi savu ProLiant G6 produktu klāstu ar 11 jauniem serveriem, kas ir ne tikai labākie industrijā enerģijas izmaksu taupības ziņā, bet arī nodrošina labāku veikstpēju un vadību, lai klienti iegūtu lielāku atdevi no katra ieguldījuma IT jomā.


HP ProLiant BL495c G6 serveris

Septiņas no jaunajām HP ProLiant G6 servera platformām veidotas uz AMD Opteron sešu kodolu procesoriem, lai par piedāvāto cenu nodrošinātu nepārspējamu veiktspēju. Cita jaunā ProLiant G6 platforma nodrošina dubultu tradicionālo rack (statnes) serveru blīvumu un lielāku veiktspēju uz vienu vatu. HP arī iepazīstina ar jaunu modulārā tower (torņa) servera dizainu.

Izstrādājot jaunos serverus, HP ir izveidojis produktu portfolio ar 22 ProLiant G6 serveru platformām, kļūstot par plašāko x86 portfolio industrijā, lai ikviens klients tajā varētu atrast konkrēti savām biznesa vajadzībām, noslodzei un budžetam piemērotāko risinājumu.


HP ProLiant DL785 G6 serveris

“Šobrīd vairāk nekā jebkad klienti meklē dažādas iespējas, lai samazinātu savus izdevumus datu centru jomā,” skaidro Vladimiras Silkovas, Hewlett-Packard Industrijas standartu serveru (ISS) produktu vadītājs Baltijas valstīs. “Jaunie produkti ProLiant G6 portfolio HP serveru inovācijas vēsturē ir zīmīgi ar to, ka piedāvā industrijā labāko serveru veiktspēju, patērējot ievērojami mazāk jaudas kā iepriekšējās serveru paaudzes.”

Jaunās HP ProLiant G6 platformas uz AMD bāzes ir jau pieejamas visā pasaulē. Cenas jaunajiem HP ProLiant G6 serveriem ir no 828 latiem līdz 8400 latiem atkarībā no konfigurācijām.

Vairāk informācijas par HP ProLiant serveriem meklējiet HP mājaslapas ProLiant serveru sadaļā.

Izsaki savu viedokli