Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Hewlett-Packard (HP) ir publicējis jaunākos finanšu rādītājus, un pēc ilgāka laika tā nes pozitīvas ziņas, kas radušās, pateicoties portatīvo datoru un citu ierīču noieta pieaugumam.

HP jaunākā finanšu atskaite iezīmē pozitīvas tendences. Kompānijai fiskālā gada pirmo ceturksni izdevies noslēgt ar peļņu 28,2 miljardu dolāru apmērā, patīkami pārsteidzot arī investorus, kas bija gaidījuši, ka attiecīgā pozīcija būs mērāma 27 miljardos dolāru.

HP ienākumi gada griezumā ir samazinājušies par aptuveni procentu, kas ir labi, ja salīdzinām ar analītiķu prognozētajiem 4 procentiem. Turklāt jāteic, ka pirms laika HP situācija zīmējās vēl drūmākās krāsās – kompānija bija spiesta atlaist 34 tūkstošus darbinieku.

Bet, kas tad ir iemesls faktam, ka finanšu rādītāji uzlabojas? Pārsteidzošā kārtā tas ir personālo datoru tirgus. Kaut arī stacionāro datoru noiets krities vēl par 3 procentiem, to atsver portatīvo datoru realizācijas rādītāji, kas auguši par 5 procentiem. Kopumā ierīču pārdošanas apjoms palielinājies par 6 procentiem.

Arī kompānijas pārstāvji norāda, ka HP ilgu laiku nav atradusies tik stabilā pozīcijā kā tagad.

Hewlett Packard Automation

Saistītās tēmas: finanseshp

Izsaki savu viedokli