Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Arī HP, pasaulē lielākais datortehnikas ražotājs, beidzot ir izlaidis savu pirmo Ultrabook portatīvo datoru. Šos datorus līdz šim manījām no Asus, Acer, Toshiba u.c. HP savu jaunumi ir nosaukuši par Folio 13.

Ja nezināt kas ir Ultrabook portatīvie datori, tad atgādināsim, ka tā ir jauna portatīvo datoru kategorija, kurā ietilpst visi, īpaši plānie portatīvie datori, kuru cena nepārsniedz 999 ASV dolārus (vai 699, ja ņemam vērā jaunos standartus).

HP jaunums maksās 900 ASV dolārus, tādēļ tas gluži Ultrabook kategorijā neiederas, taču, godīgi sakot, neviens Ultrabook dators vēl nav iekļāvies 699 dolāru robežās.

Folio 13 ir 18 milimetrus plāns un sver 1.5 kilogramus. Datora displeja diagonāles garums ir 13.3 collas, bet tā izšķirtspēja – 1366 x 768 pikseļi. Par ātrdarbību rūpējas Intel Sandy Bridge Core i5-2467M centrālais procesors un 4 gigabaitu operatīvā atmiņa. Iebūvētā SSD diska ietilpība ir 128 gigabaiti, kas gan nav daudz, taču pietiks ikdienas vajadzībām. Par grafiku, protams, rūpēsies integrētais Intel risinājums.

Dators lepojās arī ar vairākiem portiem – HDMI, Ethernet, USB 2.0 un 3.0, atmiņas karšu lasītāju, kā arī audio izeju un mikrofona ieeju.

Folio 13 parādīsies ASV jau 7. decembrī, taču par pieejamību Latvijā nekas nav skaidri zināms.

Saistītās tēmas: folio 13hpultrabook

Izsaki savu viedokli