Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Hewlett-Packard (HP) ir laidis klajā jaunu portatīvo datoru – Envy x2. Būtībā tas ir tiešais Microsoft Surface Pro 3 konkurents, jo nodrošina augstu mobilitāti un pieņemamu jaudu, turklāt tas ir lētāks par Microsoft lolojumu.

Neraugoties uz Envy ierīču tradicionālo piederību portatīvo datoru klasei, Envy x2 ir uzskatāms par planšetdatoru, jo tā tastatūra ir atdalāma. Interesanti, ka tastatūra, kas saņēmusi izgaismotus taustiņus, spēs pildīt savas funkcijas arī reizēs, kad nav savienota ar planšetdatoru. Ierīce ir klusa, jo procesors apgādāts ar pasīvo dzesēšanas sistēmu, ļaujot iztikt bez ventilatoriem.

hp envy x2 portable

Jāatzīmē, ka, līdzīgi kā Microsoft lolojums, HP izstrādājums arī ir saņēmis irbuli.

HP Envy x2 ir pieejams ar skārienjutīgu 13 collu IPS displeju, kas nodrošina 1366×768 vai 1920×1080 pikseļu izšķirtspēju, vai skārienjutīgu 15 collu IPS displeju, kas pieejams tikai 1080p izšķirtspējas variantā. Ātrdarbību nodrošina kāds no jaunākās paaudzes Intel Core M procesoriem.

hp envy x2 portable 2

HP Envy x2 portatīvo datoru operatīvā atmiņa var sasniegt pat 8 GB, savukārt iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz aptuveni 500 (512) GB. Jāmin, ka 13 collu modelī informāciju glabā SSD tipa disks, savukārt 15 collu modifikācija apgādāta ar HDD tipa disku.

Jāatzīmē, ka abi modeļi ir saņēmuši arī Beats stereo skaļruņus, kas novietoti abās displeja pusēs. Operētājsistēmas funkcijas Envy x2 ierīcēs nodrošina Windows 8.1.

15 collu modeļa cena sāksies no 750 ASV dolāriem, savukārt 13 collu Envy x2 būs nopērkams sākot ar 800 dolāriem.

Saistītās tēmas: envyhp

Izsaki savu viedokli