Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Informācijas tehnoloģiju (IT) kompānija Hewlett-Packard (HP) paziņo, ka tā ir ierindota tirgus izpētes kompānijas “Gartner Inc.” līderu kvadrantā divos 2008. gada oktobra pārskatos: “Maģiskais kvadrants korporatīvajiem galda datoriem” (Magic Quadrant for Global Enterprise Desktop PCs”) un “Maģiskais kvadrants korporatīvajiem piezīmjdatoriem” (Magic Quadrant for Global Enterprise Notebook PCs). “Gartner Magic Quadrant” izveidots, lai palīdzētu globālajiem korporatīvajiem klientiem izvēlēties piegādātājus, kuri nodrošinātu galda datorus un piezīmdatorus dažādos pasaules reģionos. “Gartner Magic Quadrant” vērtē piegādātājus pēc spējas vadīt un vīzijas vispusības.

“Gartner” diagrammā uz ass “spēja vadīt” tiek novērtēta piegādātāju kvalitāte un procesu efektivitāte, sistēmas, metodes vai procedūras, kas palīdz būt konkurētspējīgiem, produktīviem un efektīviem, kā arī uzlabot ieņēmumus un reputāciju. “Gartner” saka, ka “globālie korporatīvo galda datoru un piezīmjdatoru piegādātāji tiek vērtēti arī pēc spējas veiksmīgi realizēt vīziju”.

Novērtējot HP vīzijas vispusību, “Gartner” apsvēra tādus kritērijus kā HP tirgus izpratne, pārdošanas, tirgus un produktu stratēģijas, kā arī inovāciju līmenis.

“Mēs uzskatām, ka HP pozīcija “Gartner” līderu kvadrantā atspoguļo mūsu sasniegumus inovāciju jomā un spēju nepārtraukti nodrošināt pasaules klases IT risinājumus, kas apmierina īpašās klientu vajadzības,” saka Čarla Snaimena (Charl Snyman), Personālsistēmu grupas Eiropas, Vidējo Austrumu un Āzijas viceprezidente un vadītāja.

Saskaņā ar pārskatiem “Gartner” līderi ir tie, kas ieguvuši augstākos vērtējumus spējā vadīt un kuriem piemīt vispusīga vīzija. Līderiem ir plašāks ģeogrāfiskais pārklājumus, visaptverošas pārdošanas organizācijas, finansiālā stabilitāte, vispusīgs klientu atbalsts, plašs produktu klāsts, ilgāka produktu pieejamība un plašāka klātbūtne tirgū.

Izsaki savu viedokli