Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Internetā ir parādījušies vairāku jaunu HP klēpjdatoru tehniskie dati, visinteresantākais no Hewlett-Packard jaunajiem netbūkiem nenoliedzami ir Compaq Mini 311 klēpjdators, kas būs aprīkots ar 11,6 collu lielu ekrānu un Nvidia ION LE grafikas procesoru.

Kādā Nīderlandes internetveikalā ir publicēti HP Compaq Mini 311c netbūka tehniskie dati, kas iepriekš bija lasāmi HP atbalsta servisa lapā. Ja šī informācija ir patiesa, HP Compaq Mini 311c būs 11,6 collu liels ekrāns, Intel Atom N270 1,6 GHz centrālais procesors, 1 GB DDR3 operatīvās atmiņas, Nvidia ION LE grafikas procesors, 160 GB 5400 apgr./min. SATA cietais disks, pieci-vienā atmiņas karšu lasītājs, Altec Lansing skaļruņi un Windows XP Home operetētājsistēma. Šī datora svars būs 1,46 kilogrami.

Pagaidām nav zināms, kad šis netbūks nonāks pārdošanā un kāda būs tā cena, taču, ja var ticēt HP servisa lapā nejauši ievietotajai informācijai (kas nu jau ir no tās izņemta), ražotājs gatavo arī divus kompaktus Pavilion klēpjdatorus: DM3 (11,6 collu) un Pavillion DM1 (13,3 collu), kā arī ar 18,4 collu ekrānu un Core i7 procesoru aprīkotu Pavilion DV8 klēpjdatoru.

Izsaki savu viedokli